ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

Веб-платформа “Відкрите Місто”

Інтерактивна веб-платформа “Відкрите Місто” призначена для привернення уваги до актуальних проблем міста та спрощення комунікацій між громадянами та структурними підрозділами міської ради.
Будь-яке місто не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Кожен з нас, мешканців міста, зустрічається з цими прикрими неприємностями: відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.
Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя у місті – комфортнішим.


Як працює веб-платформа “Відкрите місто”?
1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі (рекомендуємо при реєстрації використовувати електронну пошту та в розділі “Регіон” вибрати “Україна” – “Івано-Франківська область” – “Долина”), вибрати категорію, до якої відноситься проблема, вказати адресу чи позначити проблемну ділянку на карті міста, написати заголовок та опис повідомлення (рекомендуємо також вказувати мобільний номер телефону, для зв’язку з Вами щодо вирішення проблем), додати фото та/або відео файли (за наявності).
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.


Якщо Ви бажаєте поінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї, натиснувши кнопку “Повідомити”, що знаходиться внизу цієї сторінки.
Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашого міста.


Звертаємо Вашу увагу на те, що повідомлення, надіслані за допомогою веб-платформи “Відкрите Місто”, носять інформативний характер і не підпадають під дію Закону України “Про звернення громадян”!

Повна версія веб-платформи “Відкрите Місто” знаходиться за адресою – http://opencity.in.ua.


Повноекранний режим


Рекомендуємо переглянути:


Проект “Відкрите Місто” – он-лайн платформа, що допомагає вирішувати проблеми міст.
Проект “Відкрите Місто” – покрокова інструкція для користування сайтом.