Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 13 червня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
24.05.2019

Зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі випускники та учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиросердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника! Останній дзвоник  – це провісник радості і веселощів, це чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи і настає пора літнього відпочинку. Я хочу побажати Вам незабутнього літа! Нехай кожен день буде чарівним і повним щасливих, веселих подій!

Свято останнього дзвоника знову нагадує нам ще один прожитий шкільний рік. Висловлюю щиру вдячність педагогам і батькам, чия щоденна клопітка праця допомагає вихованню гідного молодого покоління!

Нинішній день – особливо урочистий, зворушливий і незабутній для випускників, адже останній шкільний дзвоник - це початок дороги у самостійну життєву подорож. Шкільні роки назавжди залишаться в пам’яті. Попереду у вас – нові вершини. У школі ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе вам впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів. 

Переконаний, що ви будете гідними продовжувачами трудових традицій, започаткованих вашими батьками, зміцните добру славу рідного міста, краю, держави. Молоді, сильні, здорові, перспективні люди, здатні втілити мрії в реальність –  це наш сьогоднішній день і наше майбутнє.

Нехай вас завжди супроводжує міцна шкільна дружба, нехай допомагають вам добрі і мудрі поради ваших шкільних наставників, хай здійсняться ваші надії  і прагнення.

З  найщирішими побажаннями  –  міський голова  Володимир Гаразд