ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

19.06.2019

Звіт про роботу виконавчого комітету Долинської міської ради

Виконавчий комітет є виконавчим органом міської ради, який утворюється нею на строк її повноважень. Повноваження виконавчого комітету передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», а порядок діяльності – Регламентом. Напередодні перших виборів до Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади саме час прозвітувати про роботу виконавчого комітету в цьому скликанні.

Після чергових місцевих виборів 2015 року, виконавчий комітет був створений рішенням міської ради 11 листопада 2015 року, затверджено його кількісний та персональний склад. Всього виконавчий комітет складається із 13 його членів, за законом очолює виконавчий комітет міський голова Володимир Гаразд, а за посадою до складу виконкому входить секретар ради Віктор Гошилик. Також до складу виконкому входять:

Ігор Жовнір заступник міського голови,

Володимир Смолій, заступник міського голови,

Руслана Гаврилків, заступниця міського голови,

Світлана Сапетна, керуюча справами (секретар) виконкому,

Максим Новосельський, голова правління кредитної спілки «Злет»;

Оксана Ротбауер, заступник голови профкому НГВУ “Долинанафтогаз”;

Тарас Вовків, голова правління ПАТ “Укрспецтрансгаз”,

Михайло Петрушка, завідувач Долинської міськрайонної філії ДУ Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України»,

Алла Шевченко, директор Долинського наукового ліцею-інтернату,

Богдан Ленігевич, депутат Івано-Франківської обласної ради,

Тетяна Матвєєва, редактор газети «Свіча».

Своє перше засідання в цьому скликанні виконком провів 04 грудня 2015 року. Загалом уже відбулося 49 засідань, на яких прийнято 1130 рішень.

 Про активність та якість роботи виконавчого комітету можна говорити з точки зору задоволення потреб громадськості, адже переважна більшість рішень є результатом розгляду звернень громадян та суб’єктів господарювання на отримання ними адміністративних та публічних послуг, а це 756 рішень або 67% від їх загальної кількості. Поряд з цим виконкомом було затверджено ряд Положень та Порядків щодо роботи виконавчих органів міської ради, забезпечення принципів верховенства права, створення комфортних та безпечних умов проживання на території міста. За для забезпечення вимог стандартів системи управління якості, яка реалізується в міській раді з 2010 року, виконавчий комітет прийняв Політику якості, щорічно затверджує цілі на її виконання, проводить моніторинг реалізації визначених цілей.

З метою належного надання адміністративних послуг виконавчими органами міської ради виконком затвердив реєстр адмінпослуг, інформаційні та технологічні картки, щорічно переглядає їх щодо відповідності чинному законодавству та за потреби вносить зміни.

У поданій таблиці наводимо кількість прийнятих рішень за сферами діяльності в межах повноважень виконавчого комітету.

Назва за класифікатором Кількість
Архітектура 269
Благоустрій 148
Внутрішня політика 5
Господарські питання 12
Допомога 17
Житлові питання 36
Житлово-комунальне господарство 1
Зайнятість 2
Інше 29
Кадрові питання 2
Комунальна власність 14
Комунальне господарство 7
Концепція 1
Культура 5
Місцеве самоврядування 41
Нагородження 2
Опіка та піклування 6
Оренда 190
Передача у власність 173
Положення 6
Послуги 13
Право власності 11
Правові питання 15
Реклама 20
Розвиток інфраструктури 4
Соціальний захист 23
Спорт 1
Тарифи 9
Торгівля 51
Транспорт 17

Провівши статистику звернень за статтю, отримали такий результат: 422 рішення було прийнято на звернення чоловіків (56%) і 334 рішення – на звернення жінок (44%), що говорить про неупереджене ставлення членів виконкому до всіх громадян незалежно від статті та відповідає основним засадам Конституції України.

Безумовно, якість та активність роботи членів виконкому безпосередньо залежить від відповідальності кожного члена виконкому. Впродовж звітного періоду неодноразово на засіданнях піднімалися питання про вплив запропонованого проекту рішення на третіх осіб, можливі наслідки, чи враховано суспільний інтерес, чи відповідає розгляд даного питання політиці та цілям міської ради.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» засідання виконкому відбуваються не рідше одного разу на місяць. Проте з метою задоволення потреб громадян виконком інколи збирався два рази на місяць. Така висока активність роботи членів виконкому забезпечила виконання вимог законів України «Про звернення громадян» та «Про адміністративні послуги», сприяла швидкому розгляду питань та винесенню з них рішень.

Звичайно на розгляді виконкому були також питання, рішення з яких не були прийняті, це зокрема такі, що не відповідали повноваженням виконкому або нормативно-правовим актам, які діють на території міста Долина.

З метою неупередженого та об’єктивного підходу до прийняття рішення члени виконкому запрошували на своє засідання заявників чи ініціаторів порушеного питання. Такий підхід до роботи слугував детальному розгляду питання та сприяв реалізації права громадян бути почутими.