ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

20.06.2019

В Долині - Фестиваль з фідерної ловлі

16 червня в нашому прекрасному місті за підтримки Громадської організації «Рибалка» відбувся цікавий рибальський фестиваль з фідерної ловлі. Цікавинкою цього заходу був незвичний формат змагань, які проводилися в командному форматі, де два учасники розташовувалися разом в одному секторі і ловили рибу в «один садок».

Тільки зійшло сонце, а температура промовисто показувала 20 градусів. Учасникам, звичайно, було важко змагатися при такій «гарячій» погоді, але зважаючи на подарунки від Генерального спонсора та спонсорів заходу, відчувалась жага перемоги.

Реєстрація, жеребкування – і учасники розходяться вздовж берега прекрасного і мальовничого Долинського плеса, прихопивши з собою  необхідний рибальський реманент, саме час облаштовувати рибальські місця для змагання. Через півтори години після жеребкування лунає клич до збору на урочисте шикування.

Привітання для всіх присутніх від представників Першого Західнорегіонального рибальського порталу, Громадської організації «Рибалка» м.Долини і компанії «Навіоніка», далі, традиційно – «Хвилина мовчання» в пам’ять про Героїв, які віддали свої життя за мирне небо над нашими головами. Лунає  Гімн України у виконанні учасників, і ось  – фідерний фестиваль «Deeper Feeder Tandem Fest» урочисто відкритий!

Головний суддя нагадує учасникам правила змагання, узгоджує  всі деталі та моменти. Суддя обходить зони змагань і дає сигнал для початку старту. Уже з самого початку очевидно, що «урожай» буде достатнім, адже хтось упіймав  плотвицю, комусь клюнув підлящик, коропець чи карась. В долинському ставі достатньо риби, тож успіх супроводжував усіх.

О 14:00 годині змагання завершують та переходять  до зважування риби.

Обійшовши всіх учасників, зваживши і записавши результати в протокол, судді вирушили в табір. Настав час оголошувати та нагороджувати переможців фестивалю!

Спочатку заохочувальними подарунками було виокремлено  всі команди,які приймали участь, але не ввійшли в список переможців. Традиційно, були нагороджені найстарший і наймолодший учасники.

Відтак, настала черга оголосити переможців у номінації «BIG FISH»,  у якій  Перший Західнорегіональний рибальський портал і компанія «Навіоніка», яка є ексклюзивним представником торгової марки DEEPER, відзначають цінним подарунком - приладом «DEEPER Pro» найініціативніших учасників. Перемогу в цій номінації заслужено отримує команда «Долина Fееder Sport» в складі Романа  Фізера та Олександра Міщука.

В загальному командному результаті підсумки такі: 1-ше місце здобула команда «Кльова точка» (Галько Ростислав та Гаврилюк Роман); 2-ге місце - команда «AR-S» (Авдєєв Василь і Атаманюк Роман); 3-тє місце- команда «Долина Fееder Sport» (Фізер Роман і Міщук Олександр).

Далі –  смачний обід від «Мамаївської польової кухні». На цій «смачній нотці» завершилось чергове рибальське свято.

Окрема подяка у організації і проведенні змагань спонсорам та організаціям, які всіляко долучились, посприяли та взяли участь в нагородженні. Свято вдалось на славу!