ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

03.06.2019

В гості до дітвори літо завітало, усмішки усім подарувало

Щороку літа відзначають найяскравіше, сонячне та радісне свято­  - День захисту дітей. Тому саме з дітьми, в атмосфері сміху, веселощів та позитивних емоцій свій перший літній день провела наша чарівна Долина.  Свято “Територія дитинства” організував комунальний заклад «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради. Неможливо передати емоції, які того дня панували у святковому залі міського Будинку культури. Адже всі садочки зібрали разом малят на одній сцені, аби продемонструвати глядачам їхні здібності й хисти. Дошкільнята  дивували талантами. Хоча, за кожним номером, за кожною постановкою був величезний труд вихователів, музичних керівників. Це свято дитинства подарувало присутнім щасливі миті радості, гордості за своїх  діток.

 Гучно, весело, кольорово і просто неба відбулося продовження святкування дитячого дозвілля на Медовій Алеї, де впродовж кількох годин  тривало захоплююче свято емоцій та посмішок. Програма була різноманітною, тому кожен знайшов улюблену розвагу. До свята активно долучилися фокусники, аніматори, незабутнім для діток зробили свято  майстри з аквагриму, моменти щастя подарували різноманітні майстер класи, шоу мильних бульбашок,  пісні, розважальні естафети… Словом, день був насичений сюрпризами. На згадку про свято дтинства батьки робили фото з дітками біля яскравої фотозони. Слів  замало, щоб передати якою щасливою і безтурботною була наша дітвора!


Свято  було веселим  і принесло багато позитивних вражень та незабутні хвилини гарного настрою всім малюкам. Такий ось   гарний і веселий старт для початку літніх канікул.