ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

14.06.2019

В Долині для клієнтів газового господарства відкрився сучасний центр обслуговування

Відтепер споживачі газу міста та району мають змогу отримати якісні консультації та сервісне обслуговування в новому форматі. 

В урочистому відкритті взяв участь і міський голова Долини Володимир Гаразд. Він зазначив, відкриття центру –  це ще один крок до покращення формату обслуговування споживачів і висловив сподівання, що така турбота їм сподобається. Окрім того, міський голова подякував за довіру до Долинського підрозділу газового господарства, адже подібні центри у області відкривають не так уже й часто. Долинська філія стала четвертою після аналогічного відкриття в Франківську, Коломиї та Калуші.
Право перерізання стрічки по праву надали директору з безпеки акціонерного товариства “Івано-Франківськгаз” Анатолію Пастерніцькому та міському голові Володимиру Гаразду.
Щоб споживачі приходили за звичною їм адресою, розташування сервісного центру не міняли, а лише модернізували вже існуюче приміщення за новими стандартами, з окремим входом. Особливу увагу приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині офісу. Все обладнано так, щоб відвідувачам було приємно і максимально комфортно себе відчувати – стильний інтер`єр, світла зала очікування, зручні крісла, термінал для оплати, кулер з  питною водою. Поруч –  комфортні кабінети для фахівців-проектантів та спеціалістів з різних питань.
Однією з головних новацій центру стало облаштування зони ресепшн (консультацій). При потребі менеджер  надаватиме консультації з нескладних питань, скерує відвідувача до відповідного спеціаліста, допоможе зареєструвати особистий кабінет та проінструктує щодо дистанційних способів передачі показання газового лічильника.
Відвідувачів нового офісу – фізичних та юридичних осіб, консультуватимуть 3 менеджери. В одному місці клієнти оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосуються газопостачання. Окрім консультацій по розрахунках, є можливість вирішити питання технічного характеру – це видача технічних умов на підключення до систем газопостачання, погодження проектної документації, замовлення послуг з техобслуговування або ремонту газового обладнання, тощо.
Першим клієнтом центру став міський голова Володимир Гаразд, якістю обслуговування був задоволений. Однак, з точки зору клієнта, вніс певні пропозиції, які припали до вподоби персоналу з обслуговування та керівництву.