ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

09.07.2019

Традиція проведення в Долині нічних футбольних турнірів започаткована!

Перший, вдалий проект - нічний турнір в ніч на Івана, який зібрав 7 команд. Була цікава і безкомпромісна боротьба, а ще – неповторна атмосфера гри  в нічний час, на   сучасному майданчику з  штучним покриттям і  енергоекономним освітленням.

Так, 6 липня о 20 годині  розпочався турнір. Команди попереднім жеребкуванням були розділені на 2 групи по 4 та 3 команди відповідно. Кращі 4 команди з двох груп зіграли пів фінальні поєдинки.
У першому пів фіналі зустрілись команди зі Слободи Долинської та Новички. Цікавий та напружений поєдинок тривав  упродовж всієї гри, обидві команди не хотіли ризикувати, адже попереду чекав фінальний поєдинок, і, хоч молодь з Новички демонструвала індивідуальні якості, перемогу здобули слободяни, які краще виступали в командній грі і впевнено виграли поєдинок з рахунком 4-0. В другому пів фіналі зустрілись команди Тяпче та Брошнева. Перша половина зустрічі закінчилась з перевагою лише в один м’яч на користь наших сусідів з Рожнятівського району - 2:1, другий тайм для тяпчанців видався вкрай невдалим, бо пропустили  м’ячі ще тричі. Після невдалого поєдинку команда Тяпче відмовилась  змагатися за за третє місце, цим самим подарувавши команді Новички бронзові нагороди турніру.
В результаті, фінальна гра відбулась між командами Слободи Долинської та Брошнева, де перші здобули впевнену перемогу з рахунком 2-0. В складі команди-переможця виступали:
• Бабінчук Михайло
• Базюк Тарас
• Боровський Іван
• Гарбера Володимир
• Гошовський Володимир
• Гошовський Тимур
• Дмитрів Михайло
• Івахнюк Роман
• Павелчак Роман

Команда-переможець, окрім пам’ятних нагород, також отримала грошовий приз в розмірі  3000 гривень  від організаторів.

В рамках турніру було визначено і Кращого гравця – ним став Бабінчук Михайло  з Слободи Долинської, а Кращим бомбардиром став гравець команди з Брошнева – Харів Назар. Всі переможці були нагороджені кубками та медалями турніру.

«Для проведення подібних турнірів маємо все необхідне. З кожним роком спортивне та культурне життя нашої громади набиратиме все більших обертів!», – акцентує міський голова Долини Володимир Гаразд.

Нагадуємо, що перший нічний турнір з міні-футболу проходив на території Долинської  ДЮСШ, освітлення спортивного майданчика було здійснено за фінансування проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» та за підтримки Долинської міської ради в рамках Програми діяльності КЗ «Долинський міський центр культури, спорту та туризму».