Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
28.06.2019

Дорогі долиняни,  шановна  громадо!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції України. Прийнята в ніч з 27 на 28 червня  1996 року –  це перша Конституція незалежної України, котра  утвердила  основні державні символи – синьо-жовтий прапор, герб, гімн та єдину державну, українську мову.

Пам’ятаймо, що витоки свого історичного конституційного мислення ми ведемо від видатних вітчизняних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського. Згадаймо й про незабутнього гетьмана Пилипа Орлика, котрий ще у 1710 році створив «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».

Шануймо  ті демократичні завоювання, котрі ми здобули в роки незалежності! Будьмо за свій  вибір відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями.

Україна розпочинається з кожного з нас. Тому усім нам потрібно  докладати зусиль за  те, щоб  права і свободи стали реальністю, щоб  кожен з нас почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

Хай спільна   праця і взаєморозуміння,  принципи демократії, рівності, верховенства права сприяють подальшій розбудові нашої державності, нашої рідної громади.

Міцного Вам здоров’я, бадьорості духу, миру та благополуччя!

З   повагою і шаною, міський голова Володимир ГАРАЗД