Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Кольоровий оперативний друк в Долині - сПринт
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнери

Асоціація Енергоефективні міста України Бойкосвіт
МПВСР ПРООН
Рожнятівщина туристична Ми розвиваємо електронне врядування

Міський голова
Депутатський корпус

Сесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться
Початок роботи

Виконком

Чергове засідання виконкому відбудеться:
Початок роботи:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Голосування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


18.02.2015

Долина в проекті «Відкрите місто»

У сучасному суспільстві чиниться та нарощує темпи у своєму розвитку процес глобальної інформатизації, обумовлений дією певних “інформаційних тенденцій”. За останні роки в цій галузі трапився значний стрибок. Провідне місце у цьому процесі займає виникнення та функціонування Інтернету. За допомогою Інтернету ми швидко дізнаємося про новини, об’єднуємося у групи та спільноти, обмінюємося інформацією, ділимося досвідом, стараємося спільно вирішити якісь проблеми.

Для активної співпраці долинян та влади міста Долинська міська рада впроваджує проект «Відкрите місто».  17 лютого було підписано трьохсторонній Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Долинською міською радою, Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та громадською організацією «Центр підтримки розвитку реформ».  

На початку зустрічі міський голова Володимир Гаразд ознайомив гостей з життям міста, різноплановою діяльністю Долини в сфері вдосконалення місцевого самоврядування, електронного врядування, системою роботи у галузі енергоефективності. Не обминув увагою Володимир Степанович й інші різноманітні проекти, що стали поштовхом для розвитку громади міста, сприятимуть прозорості діяльності міської ради: електронна черга в дошкільні заклади, встановлення  відеообладнання в сесійній залі, проект з візуалізації міського бюджету. « Я приємно вражений, - каже менеджер програм Фонду Східної Європи Юрій Піскалюк. – Серед сотень міст такого типу Ви займаєте найкращі позиції». Пан Юрій розповів про знайомство з роботою Долинської міської ради перед візитом у місто. «Знаєте, угоди з нами підписують переважно ті міста, які активні в усьому», – зазначив він та провів презентацію проекту «Відкрите місто». «Долина – 16 місто, що вступає з нами у співпрацю з початків реалізації проекту  і перше у 2015 році, - каже менеджер. – Тут міста, як і обласного, так і районного значення. Починали з п’яти: Луцьк, Бурштин, Запоріжжя, Суми, Тростянець. До кінця цього року плануємо залучити до тридцяти міст».

Проект «Відкрите місто» працюватиме наступним чином: виявивши певні хиби у благоустрої міста – приміром відсутність вуличного світла, сміттєвих баків, люків, тощо, містянин може відвідати сторінку проекту в мережі та зробити відповідну позначку на інтерактивній мапі Долини. А саме – вказати характер проблеми та її місце знаходження, за можливості – додати фотодоказ, коментар.

Відреагувати на таке звернення відповідним службам доведеться у найкоротший термін.
Ефективність нововведення долиняни зможуть перевірити вже незабаром, – кажуть організатори, адже нинішнє підписання Меморандуму означає, що інтернет-платформа «Відкрите місто» запрацює вже найближчим часом. «Проект носить ще й просвітницьку місію, – додає менеджер Юрій Піскалюк, – бо ж люди таким чином зможуть більше дізнатись, що в компетенції міської влади, а що вирішують інші – непідконтрольні їй органи. Міська рада в свою чергу буде отримувати оперативну інформацію». Пан Юрій подякував за організацію спільної зустрічі керуючій справами Долинської міської ради Світлані Олександрівні Сапетній, яка запросила Фонд Східної Європи до співпраці у Долині.

Фонд Східна Європа працює з-за підтримки американського Фонду Ч. С. Мотта, а більш детальну інформацію жителі нашого міста можуть почерпнути на сайті  на сайті: http\\ opencity.in.ua.

Після підписання Меморандуму Юрій Піскалюк спільно з розробником проекту Володимиром Павлюком провів тренінг з представниками комунальних служб, підприємств та організацій, які працюватимуть над впровадженням інтернет-платформи «Відкрите місто» для долинян.

Н. Кузьмин.

Г. Максимів.