Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
25.06.2019

Для спортивної громади!

25 червня в рамках Тижня молоді, в нашому місті відбулась цікава подія – відкриття новозбудованого футбольного поля зі штучним покриттям на території Долинського наукового ліцею “Інтелект”. Традиційно, ознаменував відкриття майданчика дитячий футбольний турнір, вручення футбольного інвентарю та екіпіровки тренерам та дітям футбольного клубу «Нафтовик-Долина» і дитячо-юнацької спортивної школи.

Заходи проекту «11×11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні, відбулись за участі Народного депутата України Анатолія Диріва, міського голови Долини Володимира Гаразда, першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України Олександра Каденка, представника Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (6IZ) GmbH, заступника керівника проекту «11*11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» Тетяни Хімченко, представника посольства Німеччини в Україні Світлани Тіботар, референта з питань економічного співробітництва та розвитку посольства ФРН в Україні Тобіаса Шредера, президента футбольного клубу «Нафтовик-Долина» Володимира Смолія, координатора соціальних проектів Української Асоціації футболу Євгена Столітенка, представників громади Долини, тренерів, юних гравців футбольного клубу «Нафтовик-Долина» та дитячо-юнацької спортивної школи.
Місцевий футбольний клуб «Нафтовик-Долина» в числі 11 аматорських клубів України став переможцем відбору заявок на реалізацію проектів розвитку та спрямував фінансову підтримку на облаштування системи освітлення футбольних полів та на придбання базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Проект надав додаткової мотивації і став частиною місцевої програми з покращення футбольної інфраструктури для волинської громади, дитячо-юнацької спортивної школи та клубу.
«Наступна планка, яку ми ставимо, – будівництво для ліцею спортивного залу. А цей майданчик є свідченням того, коли Народний депутат, міський голова, міжнародні партнери працюють в одному напрямку і думають про нашу молодь. Я хочу привітати долинян з ще одним місцем активного відпочинку!», – зокрема акцентував Анатолій Дирів.
Варто зазначити, що окрім ресурсів Долинської міської ради, за сприяння Анатолія Диріва було виділено на будівництво цього важливого об’єкта спортивної інфраструктури, співфінансування з Державного бюджету.
«Я переконаний що це добра інвестиція в розвиток спорту, розвиток молоді, розвиток футболу в нашому місті. Вона буде слугувати як для ліцеїстів в навчальний період, так і для дітей, молоді, для дорослих, для всіх, хто проживає в цьому мікрорайоні. З сьогоднішнього юнацького матчу ми починаємо літні канікули на цьому футбольному майданчику. Будемо й далі робити такі інвестиції в розвиток спорту. Нам в центральній частині міста ще не вистачає як мінімум двох полів, один такий майданчик має бути, звичайно, в історичній частині міста, ну і,звісно, в наших партнерських селах Долинської об’єднаної територіальної громади», – наголосив міський голова Долини Володимир Гаразд.


«Не має значення чи ви є вперше переможцем, чи ви є багаторазовим чемпіоном – футбол завжди об’єднує всіх людей. І тому я впевнений, що завдяки ось такій німецькій фінансовій підтримці ми зможемо об’єднати як незнайомців, українців та іноземців, так і тих людей, які вже знаються багато років», – переконаний референт з питань економічного співробітництва та розвитку посольства ФРН в Україні Тобіас Шредер.
«Окрім відкриття цього спортивного поля ми ще недавно закінчили в рамках фінансової допомоги наших німецьких партерів облаштування сучасного нічного освітлення наших спортивно-тренувальних полів дитячо-юнацької школи. Ця вся діяльність , ці інвестиції є прикладом залучення коштів з різних джерел, залучення енергії і зусиль різних людей, органів влади, донорів, приватних інвесторів, батьків, персоналу в те, щоби створювати належні умови для заняття футболом, занять фізичною культурою і спортом для наших дітей», – зазначив заступник міського голови, президент ФК «Нафтовик. Долина» Володимир Смолій.
… Знаково і прикметно, що наприкінці урочистої частини на запрошення ведучого Святослава Димида перші голи у ворота забили Тобіас Шредер, Анатолій Дирів та Володимир Гаразд. Видно, що вони дружать з футболом, бо всім трьом це вдалось легко, з першої спроби.
Нехай же не один рік служить цей майданчик малечі і дорослим, нашій активній, спортивній громаді!