Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 36 сесії Долинської міської ради відбудеться 01 березня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2018 року
Початок роботи о 14:00 год.

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


03.04.2015

«Відкрите місто» починається з відкритого сервісу

У четвер, 2 квітня, міський голова Володимир Гаразд провів щотижневу нараду за участю керівників комунальних підприємств міста та працівників міської ради. Насамперед мова велась за проект в дії – інтернет-платформу «Відкрите місто». За короткий термін на цьому електронному ресурсі зареєструвалося 4 особи і було розміщено 9 повідомлень. «Сервіс в дії» вже дає свої перші результати. Так, на сайті появилося зауваження, що по проспекту Незалежності, 8 не працює ліхтар. Працівники  КП «Комунгосп» зреагували належно  –  освітлення відновили.  

Ще один активний долинянин  повідомив, що  за адресою вул. Грушевського,32 є інтернет-клуб “Арена”. Відвідувачі закладу смітять біля підїзду,  адже біля входу  у клуб немає сміттєвої урни.  Про це зауваження було повідомлено власника закладу і він виправив ситуацію. Так само й зі сміттям позаду будинку, де розміщуються районні управління юстиції та казначейства. Поблизу працює ринок. Очевидно, що сміття зносять на купу всі, кому не ліньки, натомість про те хто його повинен прибирати - і не думають. Силами комунальних служб стихійне сміттєзвалище ліквідовано, та чи надовго.  Порушено питання, що на вулиці Степана Бандери,  позаду  готелю “Нафтовик”, біля стадіону,  є контейнери  зі смітям.  Ними користується  велика кількість людей, а підійти до них важкко, оскільки територія не освітлена, дорога пошкоджена. З даного питання міський голова доручив начальнику КП «Комунгосп» В.Юсипу в найкоротші терміни ремонту дороги до сміттєвої площадки та забезпечення освітлення. Також наголосив на тому, щоб провести інвентаризацію освітлення всіх сміттєвих площадок у місті та протягом року вирішити це питання.

Повідомили у «Відкрите місто» про велику яму на вулиці Шептицького. Віталій Юсип прокоментував, що дорожнє покриття там геть зношене, яма буде засипана щебенем, а відновити асфальтне покриття можна буде після  прокладання каналізаційного колектора.

Щодо пошкодженого рекламного щита в парку, то його найближчим часом пофарбують і оновлять. На сміттєвій площадці по вулиці Грушевського, 11 де обвалилася бетонна огорожа, буде замінено на металеву.

“Загоряння трави призводить до знищення лісового фонду, опор ліній електропередач, майна міста. Наше місто в суцільних хмарах диму (неможливо відкрити вікна, в місті немає чим дихати), – повідомляє активний користувач сервісу під ніком Громада Міста. Весняні пожежі  й справді душать місто. Здебільшого проблеми благоустрою починаються в післяобідній час. Тоді одні порушники паркуються на тротуарах і газонах, інші палять сміття і траву чи листя. І нема на них ради. Але є реакція. Міський голова повідомив, що негайно підпише розпорядження про створення робочої групи з патрулювання  території міста з осіб, що маєть право складати адмінпротоколи. Таким чином, доки не зазеленіє трава, любителів душити все місто димом ловитимуть, як кажуть, «на гарячому», а відповідно й притягатимуть до відповідальності. Коли один порушник-палій заплатить штраф, то ще десятьох відмовить від цих шкідницьких дій.

Ще одне повідомлення Громади Міста стосується вулиці Чорновола, де позаду Долинського природничо-математичного  ліцею в яру купа сміття і непотребу.

Цю проблему також було доручено вирішити КП «Комунгосп». Ще один користувач «Відкритого міста» повідомив, що ремонту потребує тротуар по вулиці Степана Бандери, 9. Дану проблему доручено включити до плану роботи на 2015 рік. Окрім того, Володимир Гаразд наголосив на тому, що відповідальні за виконання робіт повинні повідомляти користувачів сервісу докладно про те, яким чином і в межах якого часу проблеми будуть вирішені і завдання виконані. Бо якщо заміну ламп освітлення можна зробити за день-два чи тиждень, то встановлення електроопор чи асфальтування тротуарів доведеться чекати більше.

Друга частина комунальної наради передбачала детальний розгляд пріоритетних для ремонту в цьому році об’єктів дорожньої інфраструктури, то тут можна сказати одне: скільки не повторюй слова «мед», солодше не стане. Тобто відремонтувати вдасться стільки, на скільки вистачить грошей. А при  подвійному подорожчанні матеріалів – то й поготів треба вибирати ті, які по двадцять років без ремонтів або ще незавершені. І рішення тут повинно бути предметним та обґрунтованим. Тому остаточний список першочергових для ремонту доріг стане відомий після його обговорення з депутатами округів та результатів засідань профільних комісій.