Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

Керівництво міської ради

 

Секретар міської ради - ГОШИЛИК ВІКТОР ІВАНОВИЧ

Гошилик ВікторНародився 08.02.1965 року в м. Долина.

Освіта вища:

1984 р. - Чернівецький текстильний технікум

1992 р. - Херсонський індустріальний інститут

2004 р. - Івано-Франківський національний університет нафти і газу (магістр державного управління)

 

Секретар Долинської міської ради з 25.05.2006 р.

каб. №33       тел. +38 (03477) 27033

.

В разі тимчасової відсутності міського голови здійснює повноваження міського голови, якщо вони не покладені на одного із заступників міського голови. В разі неможливості виконання міським головою своїх повноважень здійснює повноваження міського голови. Забезпечує підготовку сесій міської ради і питань, що вносяться на її розгляд, доведення рішень міської ради до виконавців, організовує контроль за їх виконанням. Координує діяльність постійних комісій міської ради, сприяє організації виконання їх рекомендацій. Відає питаннями планування бюджету та фінансування, фізичної культури, спорту та туризму. Координує і контролює роботу працівників, що займаються питаннями організаційного забезпечення діяльності ради, роботи зі зверненнями громадян. Очолює конкурсну комісію по заміщенню вакантних посад.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

.

Заступник міського голови - ЖОВНІР ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

Жовнір ІгорНародився 18.05.1958 р. в м. Долина.

Освіта вища:

1980 - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

.

.

.

Заступник міського голови з 14.05.2002 р.

Каб. №35     тел. +38 (03477) 27031

.

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Відає питаннями промисловості, містобудування та архітектури, торгівлі, перевезень міським транспортом, побутового обслуговування, приватизації державного та комунального майна, квартирного обліку. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян. Координує і контролює роботу працівників, що займаються питаннями обліку та приватизації державного та комунального майна, торгівлі та пасажирських перевезень, містобудування та архітектури. Координує та контролює діяльність комунального підприємства «Долинські ринки».

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

 

Заступник міського голови - СМОЛІЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

smoliiНародився 11.06.1986 р. в м. Долина.

Освіта вища:

2008 - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

.

.

.

Заступник міського голови з 01.03.2013 р.

Каб. №43     тел. +38 (03477) 27007

.

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Відає питаннями планування соціально-економічного розвитку та фінансово-господарської діяльності, впровадження та функціонування програмно-цільового методу в діяльності установ та підприємств що фінансуються з міського бюджету, залучення інвестицій, позабюджетних коштів технічної допомоги та державних цільових фондів і програм, сталого енергетичного розвитку, туризму, міжнародної та міжрегіональної співпраці, муніципального розвитку. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

.

.

 

Заступник міського голови  - ГАВРИЛКІВ  РУСЛАНА ІГОРІВНА

Гаврилків РусланаНародилася  01. 01. 1978 року  в м.  Долина. 

Освіта вища:

2001  – Український державний лісотехнічний університет (спеціальність «містобудування», спеціалізація «Ландшафтна архітектура»)

Заступник міського голови з 01. 08.2015 р.

каб. №4     тел. +38 (03477) 27044

.

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Веде питання житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, благоустрою та безпеки громадян. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян. Координує та контролює діяльність комунальних підприємств міста в галузі житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. Координує та контролює діяльність комунальних підприємств житлово-комунального господарства міста.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

.

.

.

Керуюча справами виконавчого комітету - САПЕТНА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Сапетна СвітланаНародилася 11.02.1970 року в м. Долина.

Освіта вища:

1992 - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

2006 - Івано-Франківський юридичний коледж

.

.

Керуюча справами виконавчого комітету з 28.01.2008 р.

каб. №34          тел. +38 (03477) 27035

.

Забезпечує функціонування системи управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2008. Веде питання організаційної, інформаційно-аналітичної та кадрової роботи, навчання кадрів, кадрового резерву; правового, матеріально-технічного забезпечення міської ради; розгляду звернень та прийому громадян; архівні справи; взаємодії з органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, політичними партіями і громадськими формуваннями, релігійними організаціями. Веде питання в галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, підвищення ефективності роботи влади. Організовує підготовку засідань виконавчого комітету міської ради, постійних комісії міської ради. Відповідає за стан і якість діловодства, облік і звітність у виконавчому апараті міської ради, своєчасне доведення до виконавців документів, організовує через загальний відділ контроль за реалізацію документів (рішень, розпоряджень, листів), організовує систематичний аналіз і перевірку цієї роботи у виконавчому апараті міської ради, його відділах, архівне забезпечення документів. Забезпечує гласність у роботі виконавчого комітету міської ради, відповідає за висвітлення його діяльності через засоби масової інформації. Координує та контролює діяльність музею.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік