ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

Інвестиційні проекти

ОСВОЄННЯ ТЕРИТОРІЇ КОЛИШНЬОГО ДОЛИНСЬКОГО СОЛЕВИВАРЮВАЛЬНОГО КОМБІНАТУ

Суть інвестиційного проекту полягає у новому освоєнні території колишньої солеварні, але вже не з метою промисловгого виробництва солі, а для створення оздоровчого комплексу на основі соляної ропи. Пропонується будівництво комплексу відкритих басейнів в поєднанні з відпочинково-готельною інфраструктурою, реставрація історичних будівель та створення унікального музею солеваріння.

Площа земельної ділянки: 13,5 га

Територія що планується для
комерційного використання: 2,75 га

Спосіб передачі земельних ділянок
в комерційне використання: аукціон

Форма передачі землі: оренда

Термін окупності проекту: 7-8 років

Завантажити інформаційний банер

.

.

.

СПОРТИВНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС САННОГО СПОРТУ ТА ОБСЛУГОВУЮЧА ІНФРАСТРУКТУРА НА ТЕРИТОРІЇ МІКРОРАЙОНУ “ПІДЗАМЧЕ”

Мікрорайон “Підзамче” розташовується на межі старої та нової частини міста Долина, на території ліквідованої раніше військової частини. Земельна ділянка відрізняється надзвичайною мальовничістю, екологічністю, а також - близькістю всіх видів інженерних мереж та комунікацій.
За попереднім висновком фахівців Федерації санного спорту України, унікальний перепад висот на земельній ділянці дозволяє розмістити на ній санний спуск, який може використовуватись як тренувальна база для олімпійців і як місце проведення Всеукраїнських та міжнародних змагань.
Окрім будівництва санної траси, земельні ділянки в межах масиву планується надавати для спорудження житлових будівель, відпочинково-рекреаційних та соціальних об’єктів, навчальних закладів.
Територія що планується для
комерційного використання : 4,73 га

Спосіб передачі земельних ділянок
в комерційне використання: аукціон

Середня нормативна грошова оцінка
2 земельної ділянки:  210 грн.

Форма передачі землі: оренда

Термін окупності проекту: 7-8 років

Завантажити інформаційний банер

.

.

.

ОСВОЄННЯ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТЕРИТОРІЇ МІСЬКОГО ПАРКУ-ОЗЕРА

З давніх часів територія, на якій сьогодні знаходиться міський парк, була улюбленим місцем відпочинку багатьох поколінь мешканців та гостей міста. Сьогодні старше покоління долинян тепло пригадує часи, коли в парку вирувало життя, щовихідних проводились різні масові заходи, на які зходилась тогочасна молодь з усіх околиць. Та нажаль, за роки незалежності, в умовах дефіциту коштів, парк почав занепадати, в нього перестали ходити люди, заросли пішохідні доріжки, опустів танцмайданчик, так і не було доведене до пуття будівництво причалу та відкритого басейну на міському ставі.
Але протягом останнього часу, міською радою почали здійснюватись систематичні кроки для того щоб знову вдихнути в парк життя. Так, передусім було реконструйовано та по сучасному облаштовано улюблене для долинян джерело питної води, вичищено та відновлено пішохідні доріжки, проведено освітлення, завершено та здано в експлуатацію причал, відремонтовано танцмайданчик, встановлено дитячі майданчики та лавочки. І це одразу дало свій результат - парк знову став улюбленим місцем відпочинку долинян, із колись депресивної зони він перетворився на привабливий інвестиційний об’єкт.
В підтримку розвитку парку, міською радою розробляється інвестиційний проект, направлений на залучення додаткових інвестицій з метою будівництва елементів відпочинково-розважальної інфраструктури.

Завантажити інформаційний банер

.

.

.

НОВА ПРОМИСЛОВА ЗОНА м. ДОЛИНА

В місті одним із стратегічних завдань стоїть активне залучення інвестицій в будівництво новітніх промислових потужностей. І своєрідним плацдармом для цього нового промислового комплексу повинна служити нова промислова зона.
Земельна ділянка, відведена під нову промислову зону знаходиться неподалік від автодороги державного значення Долина-Хуст, відзначається сприятливим для освоєння рельєфом, а також наявністю всіх видів інженерних мереж.
Стратегічним пріоритетом міста є залучення в нову промислову зону високотехнологічних та “дружніх” до довкілля виробництв. Враховуючи потенціал розвитку нетрадиційних джерел енергії, на ділянці можливе будівництво потужностей для виробництва енергії за рахунок геотермальних джерел та сонячних батарей.

Територія що планується для
комерційного використання : 27,3 га

Спосіб передачі земельних ділянок
в комерційне використання: аукціон

Середня нормативна грошова оцінка
2 земельної ділянки:  170 грн.

Форма передачі землі: оренда

Термін окупності проекту: 8-10 років

Завантажити інформаційний банер

.

.

.

НОВА ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА - МІКРОРАЙОН “ПОЛУВАНКИ”

“Полуванки” є проектованим абсолютно новим мікрорайоном міста Долина, який буде розташовуватись на межі старої та нової частин міста. Необхідність проектування нового мікрорайону продиктована стратегічною спрямованістю на залучення в місто: по-перше - потоків туристів, і по-друге - нових працівників для промислових виробництв. За функціональним призначенням територія мікрорайону складатиметься із житлової забудови, паркових зон, громадсько-освітньої зони в складі церкви, школи, дошкільного закладу, спорткомплексу та шкільного стадіону, другого дошкільного закладу, громадсько-культурного та торгово-побутового комплексу.
Забудова формуватиметься у формі напівзамкнених житлових груп об’єднаних навколо дворового простору, відкритими переважно в південну сторону озелененими ділянками, дитячими ігровими комплексами, господарськими та відпочинковими майданчиками. Поверховість забудови: 4-9 поверхів.

Загальна площа території
проектованого мікрорайону : 55,1 га

Середня нормативна грошова оцінка
2 земельної ділянки: 195 грн.

Спосіб передачі земельних ділянок
під забудову: аукціон

Термін окупності проекту: 5-7 років

Завантажити інформаційний банер