ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

Громадські ініціативи 2017

 

 

Громадські ініціативи 2017-2018

До уваги долинян!

«МИ ПОВЕРНЕМОСЬ ДО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ  ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ. АЛЕ ВЖЕ НА ЗАХИЩЕНИХ РЕСУРСАХ»

Про це заявив міський голова Володимир ГАРАЗД:

– Вчора, 18 грудня, після довготривалого відрядження, я ознайомився з ситуацією, яка склалася довкола голосування з відбору проектів Громадського бюджету. Насамперед, ініціював та провів нараду з відповідальними за реалізацію проекту виконавцями. Спільний висновок – результати голосування треба анулювати, оскільки є явне втручання в роботу системи голосування. Мною невідкладно було підписане розпорядження, відповідно до якого результати голосування анулюються і визнаються недійсними.

Також я дав  термінове доручення керуючій справами і службам міської ради вивчити питання захисту, бо це стосується не тільки цього голосування, але наступних голосувань з інших питань. Виявляється, наша система голосування є досить вразливою. Тому потрібні або додаткові зусилля із захисту, або шукати системи на інших ресурсах, де можна організувати захищене голосування. Вивчаємо це питання. Я думаю, що в  січні повернемось до голосування вже на захищених ресурсах.

Щойно все буде організаційно підготовлене, – оголосимо про це для громадськості міста і проведемо повторне, сподіваюся, захищене і надійне голосування з визначення проектів –переможців. Хотів би  зазначити, що господарський рік і будівельні роботи розпочнуться не раніше весни Тож часу в нас є достатньо –  від січня і до березня.

 

ДОРОГІ ДОЛИНЯНИ!

З 04 ГРУДНЯ ОБИРАЙТЕ  КРАЩІ  ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ!

01 грудня комісія з питань бюджету участі розглянула і затвердила   перелік проектів, які відповідають вимогам Положення про Громадський бюджет міста Долина.  З 04 грудня вони  будуть  оприлюднені та допущені до відбору й голосування.

Перелік буде подано в рубриці “Новини”, на офіційній сторінці Долинської міської ради у Фейсбуку й  тут.

Інтернет-голосування на сайті Долинської міської ради:http://rada.dolyna.info/  в рубриці “Опитування” триває з 00:00 год. 04 грудня 2017 року до 24:00 год. 17 грудня 2017 року.

Дорогі долиняни!

Ви  – обираєте, ми  – фінансуємо кращі громадські ініціативи!

 Сьогодні, 28 листопада, завершується термін для подання Проектів Громадського бюджету від ініціативних громадян. Подано понад 20 заявок. 01 грудня комісія з питань бюджету участі розгляне і затвердить  перелік проектів, які відповідають вимогам Положення про Громадський бюджет міста Долина. Вони будуть оприлюднені та допущені до відбору й голосування. Інтернет-голосування на сайті Долинської міської ради:http://rada.dolyna.info/ триватиме з 00:00 год. 04 грудня 2017 року до 24:00 год. 17 грудня 2017 року.

Один мешканець міста може проголосувати не більше, як за 2 Проекти.

Встановлення результатів голосування відбуватиметься шляхом підсумовування усіх голосів за кожен проект окремо.

Для реалізації відбиратимуться ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів в межах коштів, передбачених річною програмою.

З проектів, які набрали однакову кількість голосів, реалізовуватимуться ті, які на розсуд Комісії є найбільш актуальними для міста.

Автори проектів, які стали переможцями конкурсу, будуть поінформовані про це у письмовій формі не пізніше 3-х днів з моменту підрахунку та оголошення результатів конкурсу.

Будьте активними, підтримайте ініціативних!

 

Дорогі долиняни!

Долинська міська рада проводить консультації щодо написання проектів реалізації кращих громадських ініціатив жителів м. Долина в рамках проекту «Громадський бюджет».

Запрошуємо Вас  до активної участі у спільній зустрічі..  Фахівцями міської ради будуть надаватись  консультації  для написання проектів  у сфері благоустрою мікрорайонів, вулиць, зон відпочинку та  інших суспільно-корисних соціальних проектів.

Також Вашій увазі  буде представлена тематична відеопрезентація.

Зустріч відбудеться у великому залі засідань адмінбудинку у п’ятницю, 10 листопада. Початок  о 16 годині.

Спершу дізнайтесь більше:

Положення про громадський бюджет

Список документів для підготовки проектів завантажте тут:

Заява на подання Проекту

Додаток 2

Додаток 3

Шановні долиняни!

Закликаємо вас прийняти активну участь формуванні громадського бюджету на 2018 рік. Рішенням міської ради від 05.10.2017. № 872-31/2017 прийнято Положення про громадський бюджет міста Долини.

Громадський бюджет – це один із найкращих інструментів прямої демократії, за допомогою якого мешканці громади дійсно залучаються до розподілу частини місцевого бюджету. Це можливість для кожного жителя створити власний проект для покращення якості життя у місті та/або голосування за уже запропоновані іншими авторами проекти.

Положення про Громадський бюджет міста Долина встановлює та регулює систему взаємодії Долинської міської ради та жителів міста Долина щодо реалізації проектів поданих жителями міста за рахунок міського бюджету.

 Для оптимально якісної підготовки міських програм на 2018 рік, пропонуємо вам, шановні долиняни, прийняти участь у формуванні громадського бюджету та подавати свої Проекти на конкурс, який проходитиме з 30 жовтня 2017 року до 28 листопада 2017 року.

Отримати бланк заяви проекту Громадського бюджету та необхідні документи можна у Громадській приймальні міської ради або на сайті Долинської міської ради в меню «Громадська участь».

 

АРХІВ

Семінар «Партиципаторний бюджет у м. Долина: шлях до налагодження діалогу у громаді»

До участі у семінарі 04-06 вересня 2017 року запрошуються члени робочої групи з питань громадського бюджету, автори проектів, депутати, представники громадських організацій, посадовці, громадські активісти, журналісти та інші зацікавлені особи.

Семінар проходитиме за адресою: вул. Хмельницького, 67а, мотель «Альва», початок реєстрації учасників 04 вересня о 9:30 год., початок семінару о 10:00 год.

Для участі в семінарі слід зареєструватися до 04 вересня 2017 року за телефоном: Громадська приймальня міської ради (03477)28800.

Учасники семінару матимуть змогу ознайомитися з досвідом польських та українських громад щодо активізації участі громадян у прийнятті рішень, методологією реалізації громадського бюджету.

Будуть розглянуті теми щодо розвитку громадського бюджету: інструменти заохочення мешканців, адміністрування процесу, міжнародний та український досвід, шляхи досягнення консенсусу між учасниками процесу, створення центрів локальної активності тощо.

Захід відбуватиметься у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», у межах якого здійснюється підтримка українських міст, громад у запровадженні бюджетів участі, що передбачає: проведення семінарів, тренінгів, надання консультацій із запровадження громадського бюджету, проведення навчальних візитів, фінансову підтримку інформаційної кампанії та організації етапів громадського бюджету, надання програмного забезпечення для здійснення голосування мешканців.

Проект «Публічні бюджети від А до Я» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Детальніше щодо Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства»: http://pauci.org/projects/public/42

Сторінка «Громадській бюджет Долина» на сайті міської ради в меню «Громадська участь»: http://rada.dolyna.info/hromadska-uchast/

Довідкові телефони:

Долинська міська рада: +38(03477)27035

Фундація ПАУСІ: (067) 222-80-65, (050) 773-37-98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Архів:

ДО УВАГИ ДОЛИНЯН!

З 24 червня по 03 липня 2017 року обирайте кращі Громадські ініціативи рідного міста!

Голосування здійснюватиметься на офіційному сайті Долинської міської ради: : http://rada.dolyna.info/

Встановлення результатів голосування відбувається шляхом підсумовування усіх голосів за кожну ініціативу окремо.

Для реалізації відбираються ті проекти ініціатив, які набрали найбільшу кількість голосів.

З ініціатив, які набрали однакову кількість голосів, реалізовуються ті, які на розсуд Робочої групи є найбільш актуальними для міста.

Будьте активними – підтримайте ініціативних!

 

Щиро запрошуємо громаду міста до участі в проекті підтримки ініціатив  мешканців міста Долини на 2017 рік!

 Термін для подання ініціатив на конкурс з 26 травня 2017 року по 16 червня 2017 року.

Анкети ініціатив  будуть у «Віснику міської ради», що вийде 23 червня 2017 року та на офіційному сайті міської ради.

Голосування за відбір кращих проектів здійснюватиметься на офіційному сайті міської ради: http://rada.dolyna.info/

 

З необхідною для участі  документацією  Ви можете ознайомитись тут:

Положення про громадські ініціативи

Програма громадських ініціатив на 2017 рік

Розпорядження міського голови по створення робочої групи

Додатки

можете отримати у Громадській приймальні, 1-ий поверх адмінбудинку  (пр. Незалежності, 5) або завантажити тут:

1.Анкета ініціативи

2.Перелік учасників

3.Бюджет ініціативи