ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

11.06.2019

Впродовж січня-травня 2019 року до зведеного бюджету від платників Долинщини та Болехівщини надійшло майже 652 млн гривень

Як повідомили в Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, впродовж п’яти місяців 2019 року платники Долинщини та Болехівщини сплатили до Зведеного бюджету 651,7 млн грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 453,1 млн грн. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 373,6 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 37,1 млн грн, податку на додану вартість – 18,4 млн грн, податку на прибуток – 11,1 млн грн, військового збору – 9,3 млн грн.

До місцевої казни надходження склали 198,6 млн грн. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня - травня 2019 року надійшло 108,9 млн грн. Надходження плати за землю становлять 33,2 млн грн, єдиного податку – 22,6 млн грн, рентної плати за користування надрами – 21,1 млн грн, рентної плати за використання лісових ресурсів – 4,9 млн грн, акцизного податку – 2,2 млн грн.

Понад 9 мільйонів гривень військового збору перераховано

платниками Долинщини та Болехівщини на підтримку армії

Протягом січня-травня 2019 року платники податків Долинського району та Болехівської міської ради сплатили до Державного бюджету 9,3 млн. грн. військового збору, що на 0,2 млн грн більше у порівнянні з минулорічними надходженнями, про це повідомив начальник Долинського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Роман Тимків.

Посадовець наголосив, що платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Нагадуємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування.

Прийнято закон про відтермінування штрафів за відсутність ліцензії на зберігання пального

В Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформують, що 06.06.2019 року Верховною радою України прийнято вцілому Закон України №10359 “Про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Даним законом відтерміновано до 31 грудня 2019 року застосування до суб’єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу в розмірі 500 тисяч гривень у разі зберігання пального без наявності відповідної ліцензії.

Зміни пов’язані з тим, що велика кількість суб’єктів господарювання (серед яких підприємства агропромислового комплексу, гірничодобувні та автотранспортні підприємства) ще не мають усіх потрібних документів (їх отримання потребує певного часу), що унеможливить вчасне, до 1 липня 2019 року, отримання ними ліцензії для зберігання пального, відсутність якої тягне застосування до таких суб’єктів господарювання фінансових санкцій.

Відповідно прийняття законопроекту дозволить суб’єктам господарювання у повному обсязі підготувати документи, які необхідні для отримання ліцензії на право зберігання пального, та уникнути застосування до них штрафів за відсутність відповідної ліцензії. Закон набере чинності з 1 липня 2019 року.

Податок на нерухомість сплачується за житлові та нежитлові приміщення

В Долинському управлінні інформують, що громадяни – власники нерухомості повинні сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не лише за житлові приміщення, але й за об’єкти нежитлового фонду.

До таких об’єктів відносяться готелі, туристичні бази, будівлі офісні, торгові центри, універмаги, магазини, гаражі (наземні й підземні), криті автомобільні стоянки, будівлі промислові та склади, господарські (присадибні) будівлі (сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо).

У фіскальному відомстві нагадують, що фізичним особам податок на нерухомість нараховує контролюючий орган на підставі інформації, наявної в базах даних та до 1 липня п.р. направляють платникам податкові повідомлення – рішення про сплату податку на нерухомість.

Якщо платник отримав податкове повідомлення – рішення, що містить некоректну інформацію щодо об’єкта оподаткування, то йому варто звернутися до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації та провести звірку.  У разі необхідності контролюючі органи зроблять перерахунок податку відповідно до оригіналів документів, які надасть платник податків.

Якщо повідомлення - рішення про сплату податку на нерухомість не отримано, необхідно звернутися до територіального фіскального органу за місцем своєї реєстрації.

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів  з дня отримання податкового повідомлення - рішення. Слід зазначити, що відповідно до Податкового кодексу України за порушення термінів сплати податку контролюючі органи застосовують до порушника фінансові санкції у вигляді штрафу у сумі від 10 до 20 відс. своєчасно несплаченої суми податку.

Р. ТИМКІВ

Начальник Долинського управління