ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

18.06.2019

Внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

Долинське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 423 Про внесення змін до постанови КМУ від 13 липня 2016 року № 440″ внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

Зокрема, змінами передбачено що реєстраційна заява та документи, які додаються до неї для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, розглядаються протягом трьох робочих днів з дня їх отримання (раніше було 14 календарних днів).

Крім того, неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру. Запит про отримання витягу з Реєстру за формою згідно з додатком 3 до Порядку подається особисто представником неприбуткової організації чи уповноваженою на це особою або надсилається поштою контролюючому органу за основним місцем обліку неприбуткової організації. Витяг безоплатно надається протягом трьох робочих днів.

Також, у новій редакції викладено реєстраційну заяву платника податку за формою № 1-РН, яка подається для реєстрації, змін або виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Сільськогосподарські товаровиробники зобов’язані подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу

Долинське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області звертає увагу фермерів та сільськогосподарських товаровиробників, що найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу  подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413.

В Центрах обслуговування платників Долинського управління за січень-травень 2019 року надано понад 7,5 тисяч послуг

За січень-травень 2019 року Центри обслуговування платників Долинського управління ГУ ДФС відвідало 7502 платники податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян, їм надано 7482 адмінпослуг.

Зокрема, видано 3485  карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано 2096 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом п’яти місяців 356 фізичних осіб зареєстровано платниками єдиного податку та видано 350 витягів з реєстру платників єдиного податку, а також 328 платників зареєстрували книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

З початку року зареєстровано 435 книг обліку розрахункових операцій,  зареєстровано 38 розрахункових книжок та 69 реєстраторів розрахункових операцій.

За 5 місяців 2019 року платникам Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини відшкодовано майже 68 млн грн ПДВ

Протягом січня-травня 2019 року платникам, які перебувають на обліку в Долинській та Рожнятівській ДПІ здійснено відшкодування 67,8 млн грн податку на додану вартість.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 6,4%, або на 4,1 млн грн. У січні-травні 2018 року платникам було відшкодовано 63,7 млн грн.

Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у 2019 році склала 13,6 млн грн. Протягом аналогічного періоду 2018 року сума середньомісячного відшкодування ПДВ становила 12,7 млн грн.

У травні 2019 року платникам було повернуто 18,3 млн грн ПДВ.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий.

Р. ТИМКІВ

Начальник Долинського управління