ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУ



Архіви публікацій



Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник




На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

15.07.2019

Рятувальники наголошують основні причини загибелі дітей на воді

З початку року на території Івано-Франківської області на водних об’єктах  загинуло 25 осіб, з них троє дітей. Якщо проаналізувати причини загибелі дітей на воді, з’ясовується, що основною з них є невміння плавати.  Друга за значенням причина - залишення дітей без нагляду біля водойм. Варто ще раз нагадати, що безпека дітей на воді забезпечується   супроводом дорослих. Вони зобов’язані не допускати купання дітей в невстановлених місцях, плавання на непристосованих для цього засобах. І третя причина загибелі на воді - недотримання температурного режиму, незнання, а часто - ігнорування правил поведінки у води і на воді, способів порятунку і надання першої медичної допомоги. Статистичні дані та засоби масової інформації свідчать, що майже  кожний  день вода забирає життя десятків українців. Серед тих, хто тоне, четверту частину складають діти до 16 років. Половина з них - малюки, залишені без нагляду біля водойм (і не тільки в літню жару під час купань, але і зимою або ранньою весною, провалюючись під лід).

Вода дарує нам величезну радість, але вона вимагає до себе відповідної уваги та обережності!

Вода помилок не пробачає!

«Не знавши броду – не лізь у воду», як наголошує стародавнє прислів’я!

Найбільш корисний відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Нагадати мешканцям району, як потрібно поводитись під час відпочинку на воді, щоб уникнути біди, і застерегти  від необачних вчинків поблизу водойм  – саме з такою метою працівники  Долинського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області  проводять профілактичні рейди  у місцях  масового відпочинку громадян.

Рятувальники наголошують, що купатися треба у призначених для цього місцях, на обладнаних пляжах. Інакше можна отримати травми ніг, які пов’язані із засміченням дна водойми скляними і металевими предметами. Тим більше не можна пірнати в незнайомих місцях.

Загалом такі  профілактичні бесіди у літній період проводитимуться і надалі, адже, як відомо, трагедію  легше попередити, аніж пожинати її   незворотні сумні наслідки. Також, зважаючи на те, що купальний сезон ще триває рятувальники вкотре звертаються до всіх мешканців краю бути обережними, перебуваючи поблизу водойм.

 

Тарас Мельник 

Начальник Долинського РВ У ДСНС