ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

21.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ  Долинська міська рада оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів з території міста Долини Долинського району Івано-Франківської області

 Умови проведення конкурсу

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Долинська міська рада, 77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5.

Підстава для проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 « Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів»

Місце і час проведення конкурсу: Долинська міська рада,   77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5. Дата проведення конкурсу -  27 грудня 2018 року о 14.00.

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу: Григорський Зеновій Михайлович - провідний спеціаліст (юрист) відділу державного архітектурно - будівельного контролю Долинської міської ради, тел. 2-81-20.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, досвіду роботи, відповідного дозволу на виконання певних видів робіт чи надання послуг (за наявності).

До участі  в конкурсі допускаються суб’єкти господарювання: установчими документами яких передбачено діяльність у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та подали не пізніше визначеного в оголошенні терміну копії таких документів:

- заяву на участь у конкурсі;

- витяг з ЄДРПОУ із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;

- фінансову звітність підприємства за останній звітній період;

- довідка з податкової служби і Пенсійного фонду про відсутність боргових зобов’язань, дійсна на день проведення конкурсу;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автотранспорту, зазначених в п. 2 заяви;

- довідку, складену у довільній формі, яка підтверджує наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

- довідку у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

- оригінал довідки з обслуговуючого банку про наявність рахунку та про заборгованості за кредитами, відсотками та гарантіями, дійсну на дату розкриття;

- інша інформація, яка подається за бажанням учасника конкурсу і характеризує здатність підприємства надавати якісні послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збору, інформація про наявність на підприємстві диспетчерської служби тощо).

Характеристика території: Площа міста Долини  – 2048,9 га. Місто налічує 187 багатоквартирних житлових будинків та 1403 одноквартирних будинків приватного сектору. Кількість мешканців – 20500. Протяжність міських доріг - 40,03 км.

Відстань від межі міста до об’єкта поводження з відходами,  полігон ТПВ – 21 км. Орієнтовний об’єм побутових відходів - 46 тис. м3 на рік.

Характеристика під’їзних шляхів: 32 км. з твердим покриттям.

 Місце, способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна  пропозиція подається особисто або надсилається поштою до відділу державного архітектурно - будівельного контролю Долинської міської ради, 77504, м. Долина, вул. Чорновола, 6 у конверті,  на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: місячний термін від дати опублікування даного оголошення.

Способи і місце отримання конкурсної документації: відділ державного архітектурно - будівельного контролю Долинської міської ради протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.