Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

08.05.2019

ДОЛИНСЬКИЙ РВ У ДСНС ІНФОРМУЄ

Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту в рамках науково-дослідної роботи “Провести дослідження та розробити проект рекомендацій працівникам місцевої пожежної охорони та членам добровільної пожежної охорони для здійснення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації їх гасіння” розроблено відповідні Методичні рекомендації.

Методичні рекомендації працівникам місцевої пожежної охорони та членам добровільної пожежної охорони для здійснення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації їх гасіння спрямовані на реалізацію Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. № 61-р, у частині надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування щодо організації їх діяльності, спрямованої на забезпечення захисту населення і територій від пожеж та їх наслідків.

Методичні рекомендації призначені для працівників місцевої пожежної охорони (МПО) та членів добровільної пожежної охорони (ДПО) для організації роботи МПО та ДПО з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 р. № 333-р.

Методичні рекомендації розміщено на офіційному web-сайті ДСНС у розділі “Діяльність” — “Реформування” — “Методичні матеріали”.