ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

28.05.2019

Долинське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області просить розмістити матеріали  наступного змісту:

Задекларовані суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору необхідно сплатити до 1 серпня

Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

За несплату узгодженої суми грошового зобов’язання за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу (пп. 126.1 ПКУ).

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня (пп. 129.1.3 ПКУ).

 

Платники податків Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини отримали понад 6,5 тисяч адміністративних послуг

Суб’єктами господарювання та громадянами Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини протягом січня-квітня 2019 року в Центрах обслуговування платників Долинського управління отримано 6537 адміністративних послуг.

Одними з найбільш запитуваних є послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб, їх надано громадянам у кількості 2931 од. і видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми /джерела виплачених доходів та утриманих податків, таких довідок видано 2043 одиниць.

Також, протягом звітного періоду зареєстровано 300 платників єдиного податку, 355 книг обліку розрахункових операцій, 257 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, надано 275 витягів з реєстру платників єдиного податку – платників податків; видано 130 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

 

Мешканці Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини задекларували до сплати майже 2,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Як повідомили  в Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області з початку року 903 мешканці Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини подали декларації про доходи, отримані у 2018 році. Згідно поданих декларацій, громадяни задекларували 104,8 млн грн доходів, з яких нараховано 2215,6 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 379 тис грн військового збору.

У 2019 році правом на податкову знижку скористалися 577 платників податку. З бюджету цим декларантам буде повернуто  1,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов’язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

 

Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

В Долинському управлінні Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області інформують, що відповідно до пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після отримання Декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про сплату та про відсутність податкових зобов’язань. Довідка подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Зазначаємо, що згідно із п.63.5 ст.63 ПКУ всі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків у порядку, визначеному ПКУ. Облік платників податків у контролюючих органах ведеться за податковими номерами.

Отже, громадянин України, який виписався з останнього місця постійного проживання в Україні і здав паспорт громадянина України, відповідно до норм чинного законодавства, зобов’язаний подати Декларацію до контролюючого органу за місцем перебування на обліку, яке було зазначено в обліковій картці платника податку.

 

Р. ТИМКІВ

Начальник Долинського управління