Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 22 грудня 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Проекти Громадського бюджету (оберіть до 2-х варіантів відповіді)

 • 22.Сучасний клас для навчання (1%, 11,494 за голосами)
 • 23.Школа І - територія твоєї безпеки (1%, 11,270 за голосами)
 • 24.Облаштування пішохідних доріжок бруківкою (1%, 10,959 за голосами)
 • 8.Майданчик для вигулу собак (1%, 10,805 за голосами)
 • 1.Спортивний майданчик ДНЗ «Золота рибка» (1%, 10,728 за голосами)
 • 3.Благоустрій території церкви по вул. Стуса, 8, (1%, 10,406 за голосами)
 • 17.І проллється світло… (1%, 10,363 за голосами)
 • 4.Дитячий майданчик «Радість для малечі» (1%, 10,205 за голосами)
 • 6.Майданчик для відстою міського транспорту і легкових автомобілів прочан (1%, 10,202 за голосами)
 • 21.Благоустрій території дитячого майданчика по вул. Підлівче, 80 (1%, 10,094 за голосами)
 • 19.Сьогодні – мріємо й навчаємось, завтра – створюємо і здобуваємо (1%, 10,081 за голосами)
 • 14.Інтерактивні технології в початкових класах (1%, 10,023 за голосами)
 • 18.Облаштування дитячого майданчика (вул.Чорновола 6) (1%, 10,021 за голосами)
 • 16.Пішохідна доріжка у дворі на Облісках (1%, 10,017 за голосами)
 • 2.Закупівля екіпірування – іменних спортивних костюмів для дитячих спортивних команд м.Долина (1%, 10,015 за голосами)
 • 20.Придбання спортивного (футбольного) табло для стадіону міста Долина (1%, 10,011 за голосами)
 • 15.Дитячий майданчик по вул..Обліски напроти будинку № 20а біля будинків № 22а, 22, 20 б, 24 (1%, 10,011 за голосами)
 • 9.Денний соціальний центр для дітей ризику (1%, 10,006 за голосами)
 • 10.Облаштування шахового клубу (1%, 10,004 за голосами)
 • 11.Облаштування пішохідної доріжки від будинку Обліски,20б до вул. Грушевського вздовж огорожі дитячого садка «Зірочка» (1%, 10,002 за голосами)
 • 5.Спортивний майданчик «Універсальний» (1%, 10,002 за голосами)
 • 13.Замість гаражів – сучасний куточок дозвілля «Наш сад» (1%, 10,001 за голосами)
 • 12.Прикрасимо прибудинкову територію вул..Обліски, 22 а (1%, 10,000 за голосами)
 • 7.Створення спортивної площадки для заняття силовими видами спорту (1%, 10,000 за голосами)

Всього проголосувало: 1,005,601

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


Етичний кодекс

ЕТИЧНИЙ КОДЕКС

поведінки посадових осіб місцевого самоврядування

Долинської міської ради

затверджений рішенням виконкому

від 13.062008 №363

1. Загальні положення

Дія Етичного кодексу посадових осіб місцевого самоврядування Долинської міської ради, поширюється на всіх працівників апарату міської ради.

Етичний кодекс посадових осіб апарату Долинської міської ради, прийнятий з метою упорядкування професійної діяльності посадових осіб апарату, його удосконалення на основі етичних норм і вимог, якими мають керуватися на практиці посадові особи для забезпечення відповідного рівня фахової відповідальності та високої якості надання послуг різним категоріям клієнтів. Вимоги до посадових осіб апарату міської ради закріплені в принципах Етичного кодексу.

Етичний кодекс посадових осіб апарату – є узагальненням стандартів поведінки та доброчесності посадових осіб. Він ґрунтується на Конституції України, загальних правил поведінки державного службовця та визначених законами України принципах служби в органах місцевого самоврядування, спрямований на створення умов для підвищення авторитету міської ради та зміцнення репутації посадових осіб, а також інформування громадян про поведінку, яку вони мають очікувати від посадових осіб місцевого самоврядування.

В Етичному кодексі посадових осіб визначено положення, які є для фахівців принциповими орієнтирами з питань професійної діяльності, виконання службових обов’язків, організації взаємодії з клієнтами. У документі визначено шляхи розв’язання моральних проблем та прийняття найбільш адекватного професійного рішення в етичних питаннях.

2. Етичні принципи діяльності посадових осіб виконавчого апарату

Принцип Законності

Посадові особи, виконуючи свої функціональні обов’язки не повинні перебувати у ситуації фінансової чи будь-якої іншої залежності від третіх осіб чи організацій, які могли б впливати на їх посадові функції.

Посадові особи повинні керуватися лише чинним законодавством України.

Посадові особи при виконанні службових обов’язків повинні діяти на підставі, в обсязі та у спосіб, які передбачені Конституцією та законами України, а також укладеними і в установленому порядку ратифікованими міжнародними договорами України, на засадах чесності, справедливості, відповідальності, відкритості й прозорості.

Принцип Професіоналізму

Посадові особи повинні сумлінно виконувати свої службові обов’язки, проявляти ініціативу і творчість, постійно вдосконалювати організацію своєї роботи.

При виконанні своїх повноважень посадові особи мають забезпечувати, щоб матеріальні та фінансові ресурси, які їм доручені, використовувались раціонально, ефективно та економно.

Посадові особи повинні постійно поліпшувати стан відповідності своїх умінь, знань і навичок функціям та завданням займаної посади, підвищувати свій професійний, інтелектуальний та культурний рівень за освітньо-професійними програмами та шляхом самоосвіти.

Посадові особи зобов’язані своєчасно і точно виконувати рішення органів державної влади, якщо вони не суперечать чинному законодавству, розпорядження і вказівки своїх керівників.

Посадові особи апарату повинні діяти в межах своїх повноважень. У разі отримання доручення, яке суперечить чинному законодавству, посадова особа зобов’язана невідкладно повідомити про це керівнику, який дав доручення, а в разі наполягання на його виконанні – повідомити вищу за посадою особу.

Принцип іміджу та авторитету

Суспільне призначення органів місцевого самоврядування полягає в забезпеченні ефективного здійснення завдань і функцій Української держави шляхом сумлінного виконання посадовими особами виконавчого апарату покладених на них службових повноважень.

Посадові особи мають дбати про позитивний імідж та авторитет органів місцевого самоврядування і державної служби в цілому, дорожити своїм ім’ям та статусом.

Поведінка посадової особи має відповідати очікуванням громадськості й забезпечувати довіру суспільства та громадян до місцевого самоврядування, сприяти реалізації прав і свобод людини і громадянина, визначених Конституцією і законами України.

Посадова особа має з належною повагою ставитись до прав та законних інтересів громадян, їх об’єднань, а також юридичних осіб, не повинні проявляти свавілля або байдужість до їхніх правомірних дій та вимог, допускати прояви бюрократизму, відомчості, нестриманість у висловлюваннях або іншим чином поводитися у такий спосіб, що дискредитує орган місцевого самоврядування, або ганьбить репутацію Долинської міської ради.

Принцип гуманізму

Кожна людина є неповторною та унікальною, що необхідно враховувати посадовим особам, не допускаючи жодного прояву зневаги до особистості. Кожна людина має право на самореалізацію, яка не призводить до порушення подібних прав інших людей.

Робота посадових осіб апарату є несумісною з прямим чи опосередкованим примусом клієнтів до будь-яких дій, навіть на користь клієнта або його близького оточення.

Посадові особи співпрацюють з клієнтами, намагаючись як найкраще розв’язувати будь-які завдання, з якими вони стикаються, з метою задоволення інтересів клієнтів.

Посадові особи сприяють добровільній участі клієнтів у процесі надання послуги.

Посадові особи створюють доброзичливу атмосферу спілкування з клієнтом. Довіра до роботи посадової особи виконавчого апарату є необхідною умовою результативної діяльності органу місцевого самоврядування.

Принцип неупередженості та рівності

Посадові особи апарату міської ради є толерантними до різних емоційних проявів клієнтів, мають належний рівень професійної підготовки, за будь-яких обставин зберігають рівновагу, терпимість.

Посадові особи приймають проблеми й обставини клієнтів незалежно від їхнього способу життя, поведінки, соціального і національного походження, статі тощо.

Посадові особи в будь-якій ситуації інформують клієнтів про те, як забезпечується конфіденційність, для чого вона необхідна, а також про обмеження в її дотриманні. Обов’язок посадових осіб виконавчого апарату – бути конфіденційними, що виключає можливість розголошення будь-яких відомостей про клієнтів за винятком тих випадків, коли це робиться з їхньої згоди чи в установленому законом порядку.

Посадові особи надають допомогу кожному, хто звертається до них за захистом, консультацією або порадою, без будь-якої дискримінації щодо статі, віку, фізичних або розумових обмежень, соціальної чи расової приналежності, віросповідання, мови, політичних поглядів, сексуальної орієнтації.

3. Етична поведінка стосовно колег

Визнавати різні погляди та форми практичного досвіду колег у роботі й інших фахівців, висловлювати критичні зауваження та пропозиції лаконічно і коректно.

Піддавати конструктивному аналізу професійні дії колег, теоретичні та методичні засади їхньої професійної діяльності.

Створювати та систематично використовувати можливості, умови для обміну знаннями, досвідом і поглядами з колегами у роботі, фахівцями інших галузей з метою вдосконалення власної практики роботи та збагачення інтелектуальних ресурсів професійної групи.

Відстоювати професійну честь і гідність своїх колег, не допускати упередженої критики на їхню адресу.

4. Етична поведінка стосовно клієнтів

Поважати особистість клієнта і гарантувати захист його гідності та прав незалежно від походження, статі, віку та внеску в суспільний і соціальний розвиток.

Прагнути зрозуміти кожного клієнта, з’ясовувати всі чинники проблеми, що виникла, запропонувати оптимальні вид послуг, які надає виконавчий комітет.

Допомагати всім клієнтам рівною мірою.

Заохочувати клієнта до взаємодії, яка ґрунтується на довірі, співчутті та збереженні конфіденційності.

Визнавати і поважати наміри, відповідальність клієнтів за прийняте рішення.

Якщо неможливо надати відповідну послугу, посадові особи виконавчого комітету зобов’язані повідомити про це клієнтам, залишивши за ними право на свободу дій.

5. Відповідальність за недотримання, правил закріплених в цьому кодексі

Посадови особи апарату міської ради, які здійснюють керівництво працівниками апарату, або контролюють їх роботу, зобов’язані вживати заходів щодо дотримання ними Етичного кодексу відповідно до законодавства та в межах повноважень.