Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о :

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Чи було якісним і швидким обслуговування в Громадській приймальні?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


Розяснення Ініціатив міста!

1.Доступне інформування жителів багатоквартирних будинків

Ініціатива «Доступне інформування жителів багатоквартирних будинків» передбачає встановлення інформаційних дощок оголошень біля під’їздів багатоквартирних будинків міста Долина. В даний час будь-які оголошення, інформаційні повідомлення клеються на фасад та під’їзди будинків, що погіршує їх зовнішній вигляд й загалом псують конструкції А подекуди існуючі дошки зроблені не естетично, незручно та некрасиво. Крім того, через хаотично розкидані, наклеєні одне на інше оголошення, такі дошки мало інформативні. 1 замість того, щоб допомагати людям, просто псують зовнішній вигляд під’їздів та вулиць, на яких вони розташовані.

Завдяки даній ініціативі на дошках оголошення будуть розміщені як актуальні номери аварійних служб (газу, електропостачання, води і водовідведення. медична та пожарна допомога тощо,) так і номери Управлінської компанії та аварійно-диспетчерської служби. Крім того, для жителів буде систематично розміщуватись актуальна інформація про ключові подїї в місті та їхніх будинках. Планується, що доні дошки оголошень будуть цікаві та креативні і доповнюватимуть зовнішній вигляд будинку/під’їзду.

Заходи проекту:

1)   Розробка ескізу інформаційної таблички

2)   Виготовлення інформаційних табличок в кількості.

Встановлення інформаційних табличок на під’їздах багатоквартирних будинків.

________________________________________________________________________________

 

  • 2.Я люблю своє місто
Ініціатива «Я ЛЮБЛЮ СВОЄ МІСТО» передбачає встановлення іміджевої стели «Я люблю Долину». (Див. Додаток) Цей знак має стати ще однією родзинкою нашого міста. Подібні конструкції (стели, інсталяції) встановлені у багатьох містах нашої країни та за кордоном, біля них охоче фотографуються як туристи, так і мешканці міст. Тому дана ініціатива сприятиме як розвитку міського простору в Долині, так і стане чудовим, красивим місцем відпочинку для молоді.

Заходи проекту:

1)   Збір дизайнерських пропозицій (ескізів) через місцеві ЗМІ та мережу Інтернет:

2)    Загальне обговорення та обрання найкращої шляхом голосування в соцмережах.

2)    Виготовлення стели «Я люблю Долину».

Монтажні роботи та встановлення стели.

 

________________________________________________________________________________

 

3.Комфортний двір на Облісках.

Двір ОСББ «Моя оселя на Облісках 117г» з трьох сторін обмежений п’ятиповерховим будинком з невеликою зеленою зоною всередині та проїжджою частиною навколо будинку. У будинку багато дітей віком до 15 років. На подвір’ї немає умов для активних ігор та фізичного розвитку дітей. Ми плануємо створити безпечні і комфортні умови для перебування дітей у дворі. Для цього потрібно встановити дитячий багатофункціональний спортивний майданчик, де одночасно можуть займатися декілька дітей. Для найменших діток плануємо створити невелику ігрову зону із дерев’яних виробів у формі столика та пеньків-сидінь. Також плануємо по периметру зеленої зони облаштуваги огородження для безпеки дітей га запобігання потрапити на проїжджу частину. У будинку проживає одна сім’я із дитиною-інвалідом (ДЦП). Дитина не може самостійно стояти і у мами є проблеми коли одночасно потрібно вивезти візок та винести на руках дитину. Для полегшення цій сім’ї біля під’їзду погрібно встановити лавочку із спинкою. Таким чином мама зможе залишити дитину сидіти на лавочці до поки вона вивезе візочок.