Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


22.12.2017

Змагалися співаки з 15-ти країн світу. Серед них – наш земляк Святослав Винник найкращий!

Випускник Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича, а зараз студент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Святослав Винник здобув блискучу перемогу на 52-му Міжнародному конкурсі вокалістів ім. А. Дворжака у Карлових Варах (Чеська республіка).

Голова журі – всесвітньовідомий оперний співак, ліричний тенор Петер Дворський (Словацька республіка).У цьому престижному конкурсі змагалися співаки з 15-ти країн світу. Україну презентував наш Святослав. Він привіз відразу чотири нагороди, не тільки ставши лауреатом першої премії в категорії ЮНІОР (від 20 до 24 років), а й одержав премію від члена журі, італійського оперного співака  і  педагога АнтоніоКаранджело за найкраще виконання арії з опери Дж. Верді (виконав арію Жермона з опери «Травіата» з симфонічним оркестром), а також приз глядацьких симпатій і  титул абсолютного переможця конкурсу 2017 року. Чеські газетиOperaPlus і HaloNovynyписали тоді, що «22-річний баритон з України  виглядав дуже добре. Володіє надзвичайно звучним, рухливим, барвистим, мужнім голосом, блискуче поставленим, з широкою кантиленою, природною артикуляцією і правильною  вимовою. Навіть в конкуренції зі старшими конкурсантами (категорія «Опера» від 25 до 35 років) він виглядав надзвичайно добре.Львівський співак дуже технічний і дає перспективні надії».

Слід зазначити, що це не єдиний успіх хлопця на конкурсах міжнародного рівня. Святослав Винник – лауреат першої премії Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» у Вільнюсі, другої премії Міжнародного вокального конкурсу «Impreza. Опера в мініатюрі» в Кам’янець-Подільському,дипломант  Мінського  міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів.

Ми пишаємося своїм надзвичайно талановитим випускником, який досягнув високих успіхів у виконавському мистецтві і прославляє нашу країну у світі. Бажаємо Святославу нових творчих здобутків і перемог.

Ольга Роп’яник

тижневик “Добра справа”