Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
09.10.2018

Згуртував однодумців перегляд фільму

Така цікава і водночас потрібна для молоді ідея прийшла в голову керівнику громадської організації «Дружня  Лапа», яка створена для стерилізації тварин, Павлу Маївському.

Члени та волонтери організації уже врятували не одного чотирилапого. Болить їм доля собак, переймаються тим, щоб кожна  була здоровою та потрапила до хороших господарів.

 «Зазвичай, домашні улюбленці  мають своїх господарів, які турбуються  і доглядають своїх тваринок. Але поряд з тим,   є собачки -безхатьки, які живуть не так довго, в основному до 5-ти років і навіть таке існування – це стрес, гоніння і холод. Ми звикли думати, що собаки на вулицях загартовані, але насправді за кожним рогом на них чекає небезпека. Поки у нас немає можливості створити повноцінний притулок для безхатьків, але ми облаштували стерилізаційний пункт, де надаємо першу потрібну допомогу. Відтак, мені хотілось привернути увагу молодих людей. А тому я подумав, що було б добре в Міжнародний день захисту тварин спільно переглянути фільм про улюбленців. Обрав, як на мене, один з кращих кінострічок  – «Життя і мета собаки», тож сподіваюсь, він припав до вподоби глядачам», – розповідає Павло Маївський.

Фільм справді виявився цікавим. Це пригодницька комедія-драма, на основі однойменного роману В.Брюса Камерона, розповідає про життя і різні періоди реінкарнації собаки. Дивовижна, по-справжньому зворушлива історія, яка представляє хроніку подорожі собаки через декілька життів, у кожній з яких собака шукав та, зрештою, знаходив сенс свого існування.

«Я не випадково обрав цей фільм. Собаки бувають різних порід і можуть відрізнятися характерами, але незмінним є одне: вони люблять свої господарів. Ці віддані  вихованці незмінно думають про нас, і у кожного чотирилапого завжди є мета в житті, поки є кого зустрічати, гуляти і проводжати. Тому я хотів, аби кожна молода  людина під час перегляду задумалась над цим, а сама стрічка надихала на добрі  справи і почуття відповідальності. Думаю, всім сподобалось», – посміхається Павло.

І справді, багато старшокласників під час перегляду захоплювались головним героєм фільму – кмітливим собакою. Не могли стримати сліз під час перегляду. Але мало хто помічає, що багато таких вірних чотирилапих героїв живе поруч з нами і вони теж чекають господарів.

Після перегляду фільму молоді люди ще довго ділились емоціями. Але очевидно одне: фільм справив позитивне враження і, можливо, у якогось чотирьохлапого зовсім скоро з’явиться новий дім.