ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

05.02.2019

Збереження історичних пам’яток як один з пріоритетів

Пам’ятки історії і культури були й залишаються джерелом пізнання нашої минувшини і досвіду багатьох поколінь, вони увіковічнюють народну славу про різні події. За роки незалежності фонд пам’яток історії й культури значно збільшився завдяки пошуковій роботі з виявлення пам’яток старовини. Встановлено також ряд нових пам’яток та реставровано старі.

З метою збереження та охорони культурних цінностей для наступних поколінь, патріотичного виховання молоді, пропагування і популяризації історії Бойківщини, з метою відкриття нових сторінок історії, які донедавна замовчувались, створено Програму збереження, реконструкції, встановлення нових пам’яток та в’їзних знаків, соціально-економічне сприяння розвитку та благоустрою об’єктів сакральної архітектури у м. Долина на 2016 -2020 роки.

Вона довгострокова. Впродовж терміну дії даної Програми (2016-2020 роки) споруджувались нові пам’ятки, виготовлялись меморіальні дошки визначним діячам науки, культури, борцям за волю України, а також проводили капітальні, поточні та реставраційні роботи об’єктів архітектури.

У 2018 році у ході реалізації Програми регулярно проводилося утримання та при необхідності поточний ремонт існуючих пам’яток міста та прилеглих до них територій.

На території цвинтаря поховань Січових Стрільців по вулиці Заводській  було проведено  благоустрій.  А саме – видалення чагарників, санітарна обрізка дерев, прибирання та вивезення сміття з території цвинтаря. Також було виконано мощення бруківкою та насадження декоративних кущів біля церкви Святого Андрія Первозванного по проспекту Незалежності, 21а. На території Алеї Небесної Сотні було проведено ряд робіт: нова  бруківка, лавки та урни для сміття, планування (вирівнювання) території, насадження декоративних рослин, встановлення огорожі.

Впродовж 2018 року було  спроектовано  пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та його встановлення на Алеї Небесної Сотні. Відкриття пам’ятного знаку відбулося 21 листопада на День Гідності та Свободи.

З переліком  виконаних у 2018 році робіт та переліком запланованих на 2019 рік  можна ознайомитись тут:

Про хід виконання у 2018 році та уточнення програми збереження, реконструкції, встановлення нових пам’яток та в’їзних знаків, соціально-економічне сприяння розвитку та благоустрою об’єктів сакральної архітектури у м. Долина на 2016 -2020 роки