Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
06.06.2019

 Запрошуємо відвідати «Чарівний світ іграшок для найменших»

До уваги долинян та гостей міста!

У Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка м’якої іграшки-саморобки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку від долинської майстрині вишивки Лідії Витвицької. Назва виставки – «Чарівний світ іграшок для найменших» і це вже друга персональна виставка долинської майстрині (перша – «Стелися стежино моїх вишиванок» відбулась у лютому 2017 року).

Ця виставка присвячена Міжнародному дню захисту дітей, об’єднує колекції полотняних іграшок-саморобок тварин, пташок та ляльок, виготовлених у художньому стилі «Тільда» (світовий тренд від відомого норвежського дизайнера Тоні Финнангер).

Цікаву частину колекції становлять пізнавальні розвиваючі книги для молодшого та середнього дошкільного віку, які також виготовленні із полотна та є безпечними для ігор. Таким чином, у виставці представлено близько 45 різноманітних мистецьких творів-саморобок.

 Майстриня вишивки Лідія Витвицька народилась у м. Долині. Ремеслу навчилась від матері. Свої перші вишиті картини створила у 2000 році. Впродовж трьох останніх років  – учасниця бойківського фесту «Свято Ремесел» у м. Долині. Багато робіт як подарунки осіли в оселях друзів, родичів. Останнім часом  п. Лідія працювала над створенням власної колекції дитячих м’яких іграшок.

Отож, щиро запрошуємо до ознайомлення з творчістю долинської майстрині дітей молодшого шкільного віку, вихованців дитячих садочків та всіх бажаючих.

Виставка «Чарівний світ іграшок для найменших» триватиме до кінця червня.

З повагою, працівники музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів