Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.10.2017

Замість гаражів – «Наш сад» та новий дитячий майданчик

Міська рада неухильно бореться із засиллям залізними гаражами–самобудами прибудинкових територій. У дворі по проспекту Незалежності, 13-17 самобудів було багато. Виникали суперечки між мешканцями: бо в когось є  гаражі, а в когось –  маленькі діти. І щойно власники гаражів територію вивільнили від залізних монстрів, жителі мікрорайону глянули на неї по –іншому.

«Наш сад» – так тепер її  всі називають, –згуртувала  громаду. В саду  ростуть горіхи,  яблуні, сливи, виноград, а  в їх затишку  мешканці попросили  уряд  міста встановити новий дитячий майданчик.  Їхнє побажання виконане. Комунальники  на радість і втіху діткам  встановили  сучасні  зручні конструкції.

Майданчик матиме популярність, адже діток на території мікрорайону багато, а неподалік розташовані  навчальні заклади.

До речі, наступного року  ця прибудинкова територія має  унікальні можливості для ще більш масштабних позитивних змін. Фахівці комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро «Арка» вже мають об’ємні напрацювання передпроектних пропозицій. Планується впорядкування і благоустрій всього великого подвір’я мікрорайону. Основним завданням буде забрати з існуючих дитячих майданчиків транспорт, який там паркується. Натомість для автомобілів планується облаштувати паркувальні місця на тій частині прибудинкової території , де розташовані грядки і міні-городи.

Шановні жителі мікрорайону! Якщо у Вас є  конструктивні пропозиції щодо подальшого облаштування Вашого спільного подвір’я, просимо звертатись з колективним листом до міської ради. Ваш  побажання які в межах компетенції міської ради та не суперечні  Державним будівельним нормам  і охоронним зонам мереж, звісно ж,  будуть враховані та втілені в життя.