Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 35 сесії Долинської міської ради відбудеться 25 січня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


28.12.2017

За неправильне паркування – відповідальність!

Актуально

ЗА НЕПРАВИЛЬНЕ ПАРКУВАННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

В нашому місті є достатньо автостоянок, але багато власників продовжують паркувати свої авто, де заманеться. Таким чином, у залізному полоні опиняються не лише  проїжджі частини вулиць  і пішохідні  доріжки, але й прибудинкові території,  дитячі майданчики, зелені  острівці відпочинку.

Автопорушники створюють великі  незручності й іще більші  небезпеки. Далі  так тривати не може, настав час наводити порядок!

На доручення  міського  голови Володимира Гаразда  відділ інспекції почав проводити в  усіх мікрорайонах міста з  автовласниками  профілактично-роз’яснювальну роботу. Патрульні й інспектори  відділу інспекції  вже  здійснили обхід прибудинкових територій по  проспекту Незалежності, 2,4,4а,19,15,13, вулиці  Чорновола, 2,4,6,8,10,12,14,16,18 та продовжують  відвідини інших прибудинкових територіях згідно графіку, про що свідчить фотофіксація стихійних паркувань.

Нагадуємо, що відповідно до п. 2.17.12 Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина забороняється залишати транспортні засоби на тротуарах, газонах, пішохідних доріжках. За порушення правил паркування  чинним  законодавством  передбачена адміністративна відповідальність. Днями  Верховна рада України  у другому читанні прийняла законопроект № 5364, який  посилить відповідальність  водіїв за  неправильне паркування. Тож, аби згодом не сплачувати великих штрафів, закликаємо автовласників паркуватись правильно, у визначених для цього місцях.