Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 35 сесії Долинської міської ради відбудеться 25 січня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


20.12.2017

З Долини виїхали 64 гаражі

Це 52 відсотки металевих самобудів, виявлених відділом інспекції міської ради з початку проведення ініціативи «Місто без гаражів». На 19 грудня  2017 року демонтовано 42 гаражі.

В останні дні листопада  і першій половині грудня одні з найбільш «загаражених» прибудинкових територій по вулиці Грушевського, 26В  і Пушкіна, 14 звільнили аж 6  тимчасових  споруд.

Найближчими днями-тижнями  ще декілька власників  хочуть добровільно переселити свої металеві самобуди.  Поспішають, бо вигідно.

Адже  Долинська міська рада гарантує  їхнім автохаткам «новосілля» на території спеціально облаштованого гаражного містечка по вулиці Молодіжна та   офіційну «прописку». Тих власників, які не хочуть добровільно забирати тимчасові споруди з прибудинкових територій – чекає розгляд справи в суді. Адже гаражі, розташовані на лініях мереж, створюють величезну техногенну небезпеку. Також вони позбавляють мешканців будинків можливості мати на подвір’ї острівець відпочинку, дитячий майданчик, освітлену автостоянку, зрештою, вільний простір.

Дорогі долиняни, власники-гаражів-самобудів, лише спільними зусиллями, активністю й ініціативністю зможемо навести якнайшвидше лад, створити затишок і комфорт біля будинків. Не гайте час на роздуми, звертайтесь до нас!

Роз’яснення і додаткову інформацію щодо  демонтажу самовільних гаражів з Ваших прибудинкових територій   Ви можете отримати у фахівців Долинської міської ради.

Звертайтесь, телефонуйте нам:2-80-88, 2-70-31.