Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


19.12.2017

Виставка «Новорічні та різдвяні сувеніри від Світлани Петращук»

19 грудня 2017 р. у день Святого Миколая у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка новорічних та різдвяних сувенірів Світлани Петращук із м. Івано-Франківська.

Майстриня сувенірів із природного матеріалу та кераміки, флорист за фахом, добре відома долинянам та гостям міста, оскільки вже 10 років поспіль подружжя Петращуків є щорічним учасником Свята Бойківського Меду та Ремесел, що відбувається на День міста.

Сьогодні ж відвідувачів музею очікує знайомство із колекцією різдвяних вінків розмаїтого уподобання, збіркою сувенірних керамічних новорічних масок як середнього розміру, так і мініатюр та колекцією керамічних «песиків несхожої породи» тощо.

Відвідування цієї виставки, яка триватиме протягом новорічно-різдвяного періоду, підтримуватиме святковий та піднесений настрій Нового Року та Різдва, буде навіювати спогади минулих новорічно-різдвяних подорожей та святкувань та надихатиме Вас, долиняни та гості міста, на добрі та милосердні вчинки.

Н е   п р о п у с т і т ь !

Виставка «Новорічні та різдвяні сувеніри від Світлани Петращук» чекатиме своїх шанувальників до 20 січня 2018 року. Не баріться!

Адміністрація музею «Бойківщина»