Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 22 грудня 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2017 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Проекти Громадського бюджету (оберіть до 2-х варіантів відповіді)

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


09.08.2017

Виставка кримських художників у музеї «Бойківщина»

10 серпня 2017 р. о 15.00 год. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки малярства «Своє-рідне» творчого подружжя Ольги Грушко та Володимира Шияна.             

Працелюбна, патріотична, непохитна у своїх переконаннях, творча родина художників сьогодні проживає у Галичині. І мабуть тому, 30 мистецьких робіт подружжя, представлених для поціновувачів малярства жителів Долинщини та гостей міста під час святкування Дня міста, відтворюють живописні куточки України як і в Криму, так і на території Княжого Галича.

Кримські художники з донбаським корінням є учасниками об’єднання художників Донеччини «Натхнення». Володимир Шиян – майстер образотворчого мистецтва, працює у стилі постімпресіонізму, послідовник української школи живопису, яскравими представниками якої вважаються Петро Левченко та Сергій Васильківський. Персональні виставки Володимира Шияна у Донецьку: «Живопис» (2007), «Барви рідного краю» (2009), «Донеччина – Крим. Барви рідного краю» (2011). Ольга Грушко мала дві персональні виставки графіки «Моя Вкраїна» (2011).

У 2013 р. творче подружжя брало участь у міжнародному пленері «Море. Квіти. Храми» у Херсонесі, який уже був під захистом ЮНЕСКО, і де залишилися відібрані пейзажні роботи. У вересні 2013 р. відбулася персональна ретроспективна виставка у галереї «Південний Ермітаж», яка мала виразний український характер.

Після того, як чорні хмари згустилися над півостровом, подружжя вимушене було покинути Крим. «Вирішили їхати туди, куди вервечкою потяглися найактивніші українські патріоти з окупованих територій – до Галичини, подалі від «русского мира».

Вже в Івано-Франківську подружжя зробило спільну з місцевими художниками виставку «У нас єдина доля, ім’я їй – Україна». У 2015-2016 рр. вона експонувалася у Бережанах, Галичі, Калуші, Долині. Того ж року відбулися чудові персональні виставки у філармонії («Гармонія кольору») та в обласній книгозбірні ім. Івана Франка («Колір»). Також у 2016 р. у Національній Спілці художників України відбулась виставка «Малярство» (103 роботи), «Кольоровий світ» у Бастіоні та «Квіти Сонця» у Ресторації Мулярових. У 2015 р. брали участь у благодійних аукціонах у Львові та Дніпрі, а у 2016  – в Івано-Франківську.

Виставки творчої родини художників побували у багатьох  містах України. Твори п. Володимира і п. Ольги збагатили колекції поціновувачів українського живо­пису як в Україні, так і за її межами, зокрема, у Франції, Швейцарії, Росії…

Кримських художників можна часто зустріти у мальовничих закутках Івано-Франківська – звісно, з фарбами і мольбертом. Колись писали кримські пейзажі, тепер пишуть галицькі. Володимир Шиян і Ольга Грушко найбільше шкодують за роботами, які залишилися в окупованому Криму. Адже на них – до болю рідні пейзажі, написані з натури. «Ми б дуже хотіли зробити тут суто «кримську» виставку, – кажуть художники,  – щоб презентувати саме кримські пейзажі, щоб постійно нагадувати суспільству про окупований півострів. Не можна забувати про Крим!».

Виставка творчого подружжя з Криму «Своє-рідне» триватиме до 10 вересня ц.р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»