Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


10.07.2018

Вихованці Долинської балетної школи – гордість міста!

 

Міжнародний фестиваль «ART SUMMER FEST-2018» – це танці на різний смак, неймовірна атмосфера, привітні усміхнені конкурсанти, вимогливе, але справедливе  журі. З середини червня Болгарія  традиційно збирає учасників-конкурсантів, щоб подарувати всім багато позитивних вражень, море емоцій, поєднати розваги, знання, розкрити таланти, подарувати нові враження. І хто ж може розповісти про конкурс краще, як не вихованці Долинської  балетної студії!? Ще одна приємна для міста подія – колектив повернувся з перемогою із міжнародного танцювального фестивалю, що проходив у Сонячному Березі з 17 по 24 червня. Підготувавшись на високому рівні та показавши на сцені майстерність, діти у категорії «Класичний танець» отримали перші місця у таких номерах: «Ніжність дівочих мрій», «Весняний вальс», «Танець  з бубнами»; ІІ місця – варіація «Вишенька», «Гармонія»; ІІІ – «Осіння палітра».

«З нашого колективу на фестиваль вирушила група у складі 33-ох дітей віком  десяти-тринадцяти років. Звісно, дорога була складною, подорож тривала близько 24 години. З нами їхав ще один колектив з міста Чернівці. Було нелегко, адже більшість дітей вперше вирушили в таку далеку дорогу, тим паче без батьків. Але все добре, малеча задоволена», – ділиться керівник танцювального колективу Анастасія Лопух.

 Фестиваль відвідали зіркові судді з України – переможці та учасники відомих українських проектів «Танцюють всі», «Танці із зірками» та інші. Зокрема, Женя Кот, Олександр Лещенко, Христина Заяць, Катерина Белявська та інші. Судді високо оцінили майстерність нашого колективу, відзначили юний вік учасників. Фахівці ретельно та прискіпливо судили кожен виступ, відчували настрій долинських вихованців та вміння донести творчий образ до глядача, хореографічну підготовку та природні вміння. Як результат – заслужено віддали призові місця вихованцям Долинської балетної студії. За словами журі, колектив відрізнявся емоційністю, відкритістю та щирими посмішками.

У рамках фестивалю пройшли незабутні майстер-класи від членів журі, до яких долучилися діти: «Нам дуже запам’ятався майстер-клас, який нам показав Євгеній Кот. Взагалі фестиваль пройшов дуже гарно. Багато учасників, яскраві костюми, чудові танцювальні номери. Та найбільша радість – наша перемога!», – у захваті діляться враженнями всі учасники подорожі до Болгарії.

Але всі ми знаємо, для того, щоб отримати здобутки, потрібно  докласти багато зусиль у навчанні.  Кожне заняття – це внесок у майбутній результат. Приємно вражає, що в нашому маленькому містечку талановита, наполеглива і цілеспрямована  Анастасія Лопух змогла згуртувати в єдине ціле таку велику кількість талановитих дітлахів. Виявляється, секрет успіху простий: «Головне для мене у роботі – щоб діти займалися у нашому колективі із задоволенням. Щоб заняття танцями для них стало необхідністю і формувало їх як творчі особистості. Буває, приходиш на заняття заздалегідь, і бачиш, що вся група чекає  під дверима залу у коридорі, уже репетируючи. У цей момент розумієш, наскільки важливу місію виконуєш – це і є найбільше задоволення для педагога. Або ж коли  спостерігаю позитивну реакцію залу на виступ своїх підопічних, то це теж викликає почуття задоволення від виконаної роботи, гордості за вихованців, переконує у немарності прикладених зусиль та дає наснагу на подальші творчі здобутки. А кожен фестиваль-конкурс дає можливість по-новому розкритись, почерпнути щось хороше та надихнутись на щось нове».

Переможці обіцяють не баритись з новими успіхами, адже перемога стала додатковим стимулом для їхньої подальшої наполегливої праці. Вітаємо призерів та керівника Анастасію Лопух із заслуженими танцювальними балетними перемогами. Хай вам щастить і надалі!

Т.Г.