Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


22.02.2018

Всі професії потрібні

У дошкільному навчальному закладі «Росинка» відбувся тематичний тиждень із ознайомлення дітей з професіями. З цією метою керівництвом закладу та вихователями були організовані ряд екскурсій для дітей.

Цікавою та повчальною була екскурсія до дитячої бібліотеки. Діти ознайомились із залами бібліотеки, літературою, працею бібліотекаря. У читальному залі діти розглянули дитячі журнали, книжки. Працівниками бібліотеки  була проведена літературна вікторина на знання дитячих творів, письменників. Діти прекрасно справились з цим завданням і дали відповіді на всі запитання, чим неабияк здивували працівників бібліотеки. Це свідчить про те, що у «Росинці» дають міцні знання усім малятам, тому вони комунікабельні, розумні та допитливі.

Наступна екскурсія відбулася у редакцію газети «Добра справа», де діти ознайомились з професією журналіста, вони мали змогу поспілкуватися з працівниками редакції, дізналися про те, як створюється газета.

Не менш цікавою видалась екскурсія на радіо «Хвиля гір». Діти зацікавлено розглянули студію, мікрофони, мали змогу побути ведучими радіо, проявити і свої акторські здібності.

Захоплюючою і змістовною була іще одна екскурсія до майстерні по виготовленню свічок. Затамувавши подих, діти спостерігали за процесом виготовлення свічки, де малята були не тільки глядачами, але і помічниками. Вони з радістю вибирали колір свічки та прикраси до неї.

Пізнаючи світ, дитина найчастіше  бере  приклад з навколишнього  світу і кожному вихователю важливо знайти нові підходи до подачі знань, які будуть цікавити дітей. Тому необхідно думати не тільки про те, чого ми навчаємо, а й про те, як ми навчаємо, про способи подачі інформації і знань. Чим і успішно займаються всі вихователі нашого закладу.

Мирослава Пилипчук