Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


14.05.2018

Вітаємо долинянина з перемогою!

4 тисячі юнаків, 58 країн світу і 18 видів спорту – це літня Всесвітня гімназіада, яка завершилась у Марокеші. Для України ці змагання стали «золотими». Тільки через 10 років Збірна України гучно повернулася на літню Всесвітню гімназіаду  і заявила, що вона найсильніша. Українці вперше стали лідерами в командному заліку. «Синьо-жовті» здобули 112 нагород, серед яких по 39 золотих та срібних і 34 бронзові, та посіли перше місце у командному заліку. 122 українські школярі віком 14–17 років змагались у 17 видах спорту: бокс, вільна та греко-римська боротьба, велоспорт, дзюдо, карате, легка атлетика, петанк, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, теніс, тхеквондо, фехтування, спортивна та художня гімнастика й шахи.

Повернувся до рідного міста  і наша гордість-чемпіон Всесвітньої літньої гімназіади з боксу, учень школи №7 Юрій Ваків. У фіналі Юрій здолав суперника з Росії. Із самого ранку друзі, вчителі, наставники, керівники, громадські активісти мали  велику приємність зустрічати чемпіона. Ще декілька днів тому він був з у Марокко, а вже у п’ятницю із захопленням розповідав про свої успіхи. Спортсмен зізнався, що кожен із української команди викладася максимально, адже було принципово у такий складний час для країни, щоб її гімн почули в усьому світі.

Трохи втомлений з дороги, проте щасливий та розчулений урочистою зустріччю, учасник команди поринув в обійми рідних, товаришів, колег. Гордості за свого вихованця тренер Іван Ленько не приховує. Ділиться враженнями від поїздки і каже, що всі підтримували один одного, і було видно, що це не просто команда, це справжня родина. Як не радіти з того, що Україна – перший номер у світі, що вони найкращі, і вони – переможці!