Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


14.06.2018

Вітає хай мелодія дзвінка випускників дитячого садка!

13 червня в ДНЗ «Зірочка» відбулися урочистості для цьогорічних 25 випускників дитсадка – старшої  вікової групи «Барвінок».

Малята під орудою своїх вихователів Марії Богданівни Варик, Оксани Іванівни Чудик, помічника вихователя Тетяни Богданівни Стефанишин й музкерівника Наталії Михайлівни Горбової підготувались до свята дуже гарно, змістовно, цікаво. Танцювали, співали, розповідали вірші. Кожна дитина розуміла, що це її  в дитсадку останнє  велелюдне свято,  тож заглядали в зал де сиділи мами і тати, бабусі, дідусі, старші чи молодші сестрички і братики, інші гості. Хвилювались, щоб не забути «своїх» слів, прощались іграшками, розповідали, ким хочуть бути, коли виростуть і завершать навчання в школі. Привітали випускників «першачки» дитсадка – молодша вікова група «Калинка-Вишиванка». Дуже гарний був спільний танець матусь і маленьких випускників. Душевно звучали подяки від батьків дошкільнят педагогам та всьому колективу дитсадка, побажання для малят та їхніх батьків від завідувача закладу Галини Михайлівни Гуменюк.

Випускний був сповнений радісних усмішок й солодких сюрпризів, а завершився врученням  дипломів та частуванням оригінальним тортом, на якому можна були імена всіх дошкільнят групи «Барвінок».

Як і годиться, «дипломовані випускники» загадали бажання, запустили в небо різнобарвні повітряні кульки, фотографувались на згадку для домашніх фотоальбомів.

Нехай же сповнене чудовими миттєвостями перебування у дитсадку буде для наших малят незабутнім, а Першовересень додасть нових вражень, друзів, знань!