Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


16.02.2018

Від навчання до втілення ідей

Сьогодні як тільки мова заходить про позашкілля, мужі із владних міністерських кабінетів кажуть, знімаючи з себе відповідальність: «Заявляйте про себе, про свою роботу так, щоб про неї чула місцева влада».

В день Стрітення Господнього, 15 лютого, лідери учнівського самоврядування – учасники Долинської районної школи лідерів вчинили так щоб влада про них не тільки почула, а й побачила їх, вислухала їхні думки. Вони пішли на зустріч з міською владою. (Домовленість про зустріч була обопільною)

У фойє адмінбудівлі як справжня господиня юних лідерів гостинно зустріла керуюча справами виконкому Долинської міської ради Світлана Олександрівна Сапетна. Вона люб’язно запросила своїх гостей – учасників Долинської районної школи лідерів в залу засідань, де відбуваються робочі зустрічі, прийоми делегацій.

До уваги юних лідерів Світлана Олександрівна запропонувала презентацію на тему: «Місцеве самоврядування – ознака демократичної та ефективної публічної влади», під час якої школярі мали змогу пригадати основні знання з правознавства щодо верховенства права, визначення функцій і принципів роботи органів місцевого самоврядування, ознайомилися з діяльністю Долинської міської ради, її структурою та основними напрямками роботи, а також отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Для урізноманітнення форм спілкування з підлітками Світлана Олександрівна запропонувала учасникам школи лідерів ділову гру «Інтерактивне кафе». Об’єднавшись у три групи, вони мали змогу продемонструвати свої знання, озвучити проблеми та запропонувати нові ідеї для розвитку територіальної громади. Всі учасники гри побували у ролі «Громади», «Влади», «Експертів» та відповідали на такі запитання: 1.Які заходи повинні спільно робити влада і громада для успішного розвитку територіальної громади (міста, села,  селища)? 2.Що для вас є першочерговими завданнями для задоволення потреб громади? 3.Які першочергові завдання ви би поставили владі? Школярі мали змогу під час обговорення поставлених питань продемонструвати набуті раніше вміння роботи в команді, а також свої лідерські якості – під час презентації напрацьованих ідей.

Деякі висловлювання та побажання юних гостей так припали до вподоби керуючій справами, що вона пообіцяла, що викладені на папері думки у вигляді фотокопій будуть передані головам міста та району. А можливо якесь раціональне зерно, посіяне  юними лідерами, використають і вони?

Цікавою для підлітків була також екскурсія та розповідь про роботу громадської приймальні та диспетчерської з відеонагляду.

Світлані Олександрівні Сапетній, керуючій справами виконкому Долинської міської ради, велике спасибі за щиру зустріч, відверту, цікаву і пізнавальну розмову, яку учасники Долинської районної школи лідерів запам’ятають надовго.

Побільше б таких службовців у владних кабінетах, які б так невимушено і щиро погоджувались на спілкування.