ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

15.04.2019

Весняний Кубок Долини 2019 з лову риби фідером відбувся в Долині

Минулої неділі у нашому місті  з метою популяризації  фідерного спорту в Івано-Франківській області на міському ставі відбувся Весняний Кубок Долини -2019 з лову риби фідером ( таким чином, вся риба, яку учасники змагань виловили, опісля зважування була випущена до водойми).

Організаторами  заходу була Громадська організація «Рибалка»  та комунальний заклад  «Долинський міський центр культури, спорту і туризму» Долинської міської ради.

До нас приїхали 16 команд, це учасники-спортсмени з Івано-Франківська, Тлумача, Коломиї, Отинії, Калуша, Чернівців та, звісно, Долини.

Спочатку  була сонячна погода. Але згодом небо вкрилось густими хмарами, а пронизливий вітер не втихав до підсумку змагань. Однак це не вплинуло на азарт рибалок. Змагання розпочали о 6.30  годині ранку, після жеребкування. Відтак, кожен учасник підготував своє «робоче» місце. О 8 годині  ранку організатори змагань урочисто відкрили захід.  Хвилиною мовчання  вшанували тих, хто  відійшов у вічність  з числа воїнів-захисників та завзятих рибалок.

Голова ГО «Рибалка» Роман Фізер  ознайомив присутніх з правилами змагань,  суддя дав старт до початку змагань і всі зосереджено почали рибалити.

Напруженою виявилась перша година змагань, адже   у всіх виявилась виявилась майже однакова кількість улову. Інтрига була в тому, що команди просувались на одному рівні, однак все вирішила остання година змагань. Комусь допомогла  фортуна, а когось виручив професіоналізм, але однозначно перемога дісталась справедливо.

І, нарешті фініш. Хвилюючі моменти, бо головний суддя із  колегією починають зважування. Знову інтрига, бо кількість улову майже однакова.

Ось і настав момент істини, результати підраховані, цінні  призи  очікують власників, учасники  змагань з нетерпінням очікують результатів. Переможцями стали:

-1 місце: команда «Prime ML», м.Калуш  (Василь Федевич, Богдан Лизень);

-2 місце: команда «Олімп», м.Чернівці (Тівілік Руслан, Анатолій Мінтенко);

-3 місце: команда «Dolyna Feeder Team», м.Долина (Богдан Твардовський, Валера Дерюгін).

Найбільший улов з вагою 545 г (Big Fish)  трапився  Владу Житарюк.

Окрім основних призів та кубків переможцям,  всі учасники змагань отримали по   кілограму   прикормки.

Окрема вдячність  спонсорам і партнерам: Ігорю Веселовському, Олегу Левицькому та компанії «Feeder Sport», Віктору Ільницькому та магазину «Камуфляж» (м. Долина),  Євгенію Сопкіну та «Мотиль-Опариш»,  Роману Фізеру.