Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
13.09.2018

Вдячність міста для колективу газотранспортників

Важливу роль в енергонезалежності України відіграє потужний український нафтогазовий комплекс, починаючи від видобутку, переробки і до транспортування енергоресурсів.

Наша рідна Долина відома сьогодні як місто нафтовиків і газовиків. Над видобутком і переробкою нафти та газу трудяться покоління долинян. Упродовж десятиліть з надр видобуто мільйони тонн  палива.

Ось уже 52 роки працює невтомно «серце» газотранспортної системи нашої держави – Долинське лінійно виробниче управління магістральних газопроводів. «Артерії» з голубим паливом живлять теплом оселі долинян, забезпечують комфорт і затишок мільйонам споживачів.

Відзначення професійного свята Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вже стало доброю вересневою традицією. На урочистості до Долинського ЛВУМГ, які відбулися 7 вересня, завітав секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик. Він щиро привітав колектив, подякував трудівникам  за щоденну сумлінну працю, а  за вагомі здобутки відзначив грамотами. Відтак побажав майстрам газової справи міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над Україною.

Цього святкового дня газотранспортників прозвучали привітання від керівника підприємства Василя Бойка, голови профспілки Володимира Тисяка, заступника голови Долинської РДА Михайла Дидяка. Доброго настрою і святкової атмосфери додали музичні привітання від сольних виконавців та гуртів.