ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

05.11.2018

В гармонії з Природою!

Коли востаннє Ви були в лісі, чи на річці? Чи помічали купи сміття, згарища, знищені водойми. Мабуть такі запитання здаються дивними, а то і недоладними. Адже ми звикли сприймати природнє довкілля, як належне. Але поступово люди починають усвідомлювати, що природа не лише обдаровує нас, а й просить про допомогу. Тож дуже важливо вчитись самим і власним прикладом вчити наших дітей усвідомлювати своє призначення в природі – бути справжнім, розумним господарем  Природного багатства.

     В рамках проекту «Запроси дерево до народження» автори: (Любов Круць, Ольга Базюк ) з 1. 10. – 01.11. 2018 року  в  ЗДО «Сонечко» Долинської міської ради пройшли ряд  заходів екологічного спрямування.

  • З батьками групи «Капітошка» та працівниками закладу  Михайло Євгенович Мельницький – координатор Всеукраїнського проекту «Земля  залежить від тебе», екопсихолог ,   керівник гуртка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру  провів інтерактивний семінар «Життя на планеті Земля залежить від тебе». В яскравій, доступній формі  учасники  семінару були ознайомлені з екологічними проблемами нашого регіону та з їх наслідками. Вирішили тут і зараз підготувати насіння дуба для подальшої висадки. Лейтмотивом зустрічі стали зрозумілі слова: «ЗЕМЛЯ- це МАТІР, яка дає нам все. Якщо ми вбиваємо матір-ми вбиваємо себе».
  • З дітьми старших груп «Капітошка» та «Зернятко» Михайло Євгенович провів еколого-практичне заняття «Дерево роду» з метою: виховання екологічної свідомості дітей старшого дошкільного віку на основі моральних  чеснот. Діти мали можливість поділитись знаннями про природу рідного краю та  висадити насіння дуба  для  продовження традиції  закладу: висаджування Родового дерева своєї родини. Ми впевнені, що тільки практичні дії, власний приклад, передача досвіду спонукають дітей до усвідомлення свого, власного  значення в природньому довкіллі, виховують справжню  особистість.
  • З працівниками закладу, батьками та з всіма бажаючими була проведена зустріч з Володимиром Микитовичем Розумом – науковцем, винахідником, розробником запатентованої технології – «Тепла Грядка Розума (ТГР)», що дозволяє відновлювати родючість  грунту. Учасники зустрічі отримали консультацію від фахівця  та майстра своєї справи  з відновлення родючості грунтів, збільшення урожайності та ознайомились з досвідом  правильної взаємодії із ЖИВОЮ ЗЕМЛЕЮ.
  • Теорія без практики не дієва! Отож, для закріплення отриманих знань В.М. Розумом було проведено майстер-клас для всіх бажаючих із практичним залученням дітей всіх дошкільних груп нашого закладу та закладання грядки Розума на території закладу.

Наші діти заслуговують жити  у здоровій, квітучій, родючій Україні, споживати здорову, органічну їжу, вирощену з Любов’ю.  Запрошуємо  приєднюватись  всіх бажаючих до нашого проекту.  Створюйте навколо себе територію   щастя – не на словах, а в реальності.  І будьте  щасливі!

Олена  Зеленчук 

Вихователь-методист

ЗДО «Сонечко»