Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


08.11.2017

Уже демонтовано 52 гаражі-самобуди

Продовження теми

УЖЕ ДЕМОНТОВАНО 52 ГАРАЖІ

Такі результати маємо від початку «антигаражної» загальноміської кампанії. Вона спрямована на те, щоби прибудинкові подвір’я нашого рідного міста раз і назавжди звільнилися від металевих «шанхаїв».

В останні дні жовтня-на початку листопада територію мікрорайону вул. Пушкіна, 14 звільнили 4 тимчасові споруди.

Найближчими днями наше місто позбавиться від ще декількох гаражів-самобудів. До речі демонтовані добровільно безпроблемно «легалізуються» на території спеціально облаштованого гаражного містечка по вулиці Молодіжна. Власникам, котрі погоджуються на добровільні демонтажі це дуже вигідно.  Адже гаражі на Молодіжна отримують  від Долинської міської ради офіційну «прописку»  на 10 років. Та оскільки  металевих самобудів в місті  дуже багато, то першочергово такий шанс мають ті автолюбителі, котрі  спільно демонтовують свої металеві самобуди зі всієї прибудинкової території, а не по одному-два.

Тих власників  які не хочуть добровільно забирати тимчасові споруди з прибудинкових територій – очікує розгляд справи в суді. Адже гаражі окрім того, що захаращують спільні подвір’я, відпочинкові зони та майданчики, – непоодиноко розташовані на лініях мереж. Цим створюють величезну техногенну небезпеку.

Дорогі долиняни, власники-гаражів-самобудів, давайте разом вирішувати проблему, котра «болить» всю громаду вже не одне десятиліття!

Запрошуємо Вас до конструктивного діалогу та результативної співпраці!

За роз’ясненнями і додатковою інформацією щодо  демонтажу самовільних гаражів з Ваших прибудинкових територій  звертайтесь у  Долинську міську раду, телефонуйте нам:2-80-88 , 2-70-31.