Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


23.02.2018

УВАГА! Шановні долиняни!

За повідомленням Гідрометеоцентру України, на території міста та району в найближчі декілька днів будуть складні погодні умови – передбачаються опади у вигляді мокрого снігу, суттєве зниженням температури повітря, утворення ожеледі на автомобільних дорогах та обмеження видимості.

У зв’язку з цим та з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій чи травмування людей, в другій половині дня п’ятниці 23 лютого, міський голова Володимир Гаразд зініціював позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами діяльності якої були прийняті відповідні рішення та доручення для всіх відповідних служб.

Крім того, члени Комісії звертаються до всіх жителів міста, та закликають і просять Вас, долиняни, бути особливо обережними, дотримуватися правил безпечної поведінки в дома та на вулиці, а саме:

  • Закривати вікна та двері в під’їздах, горищах та підвалах своїх будинків;
  • Не використовувати газові духовки та плити для обігріву помешкання;
  • Перевіряти та контролювати наявність тяги у димовентканалах;
  • Дотримуватись правил поводження із електроприладами при обігріві квартир (приміщень);
  • З метою уникнення замерзання та аварій водопроводів у сильні морози залишати в своїх помешканнях відкритими крани на невеличку цівку води;
  • Не паркувати власний автотранспорт біля будинків та на проїжджих частинах, залишати місця для проїзду аварійної та комунальної техніки;
  • При значному погіршенні погодних умов радимо водіям, по можливості, взагалі утримуватися від поїздок на власному транспорті, а тих, хто сів за кермо бути максимально уважними та обережними.
  • Усім керівникам підприємств та закладів, власникам всіх об’єктів на території міста забезпечити нормальне безаварійне функціонування установ, транспорту та обладнання у складний період, провести роз’яснювальну роботу серед працівників.

Не забувайте! У місті функціонують стаціонарні пункти обігріву громадян: у Долинській дитячій лікарні та у  центральній районній лікарні.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації в місті працює цілодобово  телефонна лінія Диспетчерської Служби  2-80-80.

Пам’ятайте: безпека залежить від кожного з нас!