Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


23.02.2018

УВАГА! Шановні долиняни!

За повідомленням Гідрометеоцентру України, на території міста та району в найближчі декілька днів будуть складні погодні умови – передбачаються опади у вигляді мокрого снігу, суттєве зниженням температури повітря, утворення ожеледі на автомобільних дорогах та обмеження видимості.

У зв’язку з цим та з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій чи травмування людей, в другій половині дня п’ятниці 23 лютого, міський голова Володимир Гаразд зініціював позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами діяльності якої були прийняті відповідні рішення та доручення для всіх відповідних служб.

Крім того, члени Комісії звертаються до всіх жителів міста, та закликають і просять Вас, долиняни, бути особливо обережними, дотримуватися правил безпечної поведінки в дома та на вулиці, а саме:

  • Закривати вікна та двері в під’їздах, горищах та підвалах своїх будинків;
  • Не використовувати газові духовки та плити для обігріву помешкання;
  • Перевіряти та контролювати наявність тяги у димовентканалах;
  • Дотримуватись правил поводження із електроприладами при обігріві квартир (приміщень);
  • З метою уникнення замерзання та аварій водопроводів у сильні морози залишати в своїх помешканнях відкритими крани на невеличку цівку води;
  • Не паркувати власний автотранспорт біля будинків та на проїжджих частинах, залишати місця для проїзду аварійної та комунальної техніки;
  • При значному погіршенні погодних умов радимо водіям, по можливості, взагалі утримуватися від поїздок на власному транспорті, а тих, хто сів за кермо бути максимально уважними та обережними.
  • Усім керівникам підприємств та закладів, власникам всіх об’єктів на території міста забезпечити нормальне безаварійне функціонування установ, транспорту та обладнання у складний період, провести роз’яснювальну роботу серед працівників.

Не забувайте! У місті функціонують стаціонарні пункти обігріву громадян: у Долинській дитячій лікарні та у  центральній районній лікарні.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації в місті працює цілодобово  телефонна лінія Диспетчерської Служби  2-80-80.

Пам’ятайте: безпека залежить від кожного з нас!