Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


09.06.2017

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС на визначення (відбір) Виконавців робіт із утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина, які були відібрані для утеплення у 2016 р. на конкурсних умовах (ІІІ-й етап)

УВАГА!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на визначення (відбір) Виконавців робіт із утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина, які були відібрані для утеплення у 2016 р. на конкурсних умовах (ІІІ-й етап).

Конкурс на визначення (відбір) Виконавців робіт із утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина, які були відібрані для утеплення у 2016р. на конкурсних умовах (ІІІ-й етап) (надалі – Конкурс), відбувається виключно та відповідно до Конкурсних вимог (додаються) та включає в себе відбір Виконавців робіт для утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина в 2017-2018 роках  останньої (третьої) частини багатоквартирних будинків, які були відібрані ще для утеплення у 2016р.

Увага! Подання Конкурсної документації здійснюється згідно оголошених умов Конкурсу та подається до 16:00 год. 10 липня 2017 року (поштою або особисто) до Організатора конкурсу за адресою: КП «УКМ» Долинської міської ради, вул. Чорновола, 10, (приміщення комунального центру) м. Долина, Івано-Франківська область, Україна, 77504

Технічні дизайни, кошторисну документацію, додатки та бланки, інші документи Конкурсної документації можна завантажити на офіційному сайті Долинської міської ради http://rada.dolyna.info або отримати в Організатора конкурсу за адресою: Комунальне підприємство «Управління комунального майна» (приміщення комунального центру), вул. Чорновола, 10, м. Долина, Івано-Франківська область, Україна, 77504.

Контактна особа – Корбут Петро Петрович.

КОНКУРСНІ ВИМОГИ

на визначення (відбір) Виконавців робіт із утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина, які були відібрані для утеплення у 2016р. на конкурсних умовах (ІІІ-й етап).

І.ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

1.1. Третій етап Конкурсу проводиться у рамках реалізації Проекту «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних будинків міста Долина», що реалізовується Долинською міською радою та Комунальним підприємством «Управління комунального майна» (КП «УКМ») за підтримки Європейського Союзу в рамках Грантового контракту ENPI/2014/342-059 (далі – Проект).

1.2. Конкурс є прозорим, відкритим та публічним на всіх етапах проведення.

1.3.Організатором Конкурсу є комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради (далі – Організатор конкурсу).

1.4.Предметом ІІІ-го етапу Конкурсу є виконання робіт із капітального ремонту з утепленням огороджуючих конструкцій (зовнішніх стін та цоколів) багатоквартирних житлових будинків, перелік яких наведений нижче в Таблиці Список будинків на утеплення (ІІІ-й етап). Відбір багатоквартирних будинків ІІІ-го етапу здійснювався на конкурсній основі за остаточним погодженням технічних дизайнів із офісом команди підтримки CoM DeP та на основі Програми проведення заходів із утеплення пілотних багатоквартирних житлових будинків на 2017 рік затвердженої рішенням Долинської міської ради від 20.04.2017. № 681-24/2017, окрім тих Об’єктів, до яких застосовується процедура тендерних закупівель згідно чинного законодавства.

1.5. Визначення Виконавця робіт із капітального ремонту з утепленням огороджуючих конструкцій (зовнішніх стін та цоколів) багатоквартирних житлових будинків (далі – Виконавець робіт) проводиться для кожного окремого багатоквартирного будинку (далі – Об’єкт, а всі разом будинки – Об’єкти).

Таблиця

СПИСОК БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ НА УТЕПЛЕННЯ (ІІІ-й етап)

Щодо яких КП «УКМ»  проводить відбір Виконавців робіт із утеплення (термомодернізації) багатоквартирних житлових будинків в місті Долина в 2017-2018 роках.

  Назва об’єкта Кошторисна вартість грн.(без ПДВ) Тех. дизайн Кошт. докум
Об’єкт №1 Будинок № 18-Б по вул. Грушевського в м. Долина 760 818 завантажити завантажити
Об’єкт №2 Будинок № 2-А по вул. Довбуша в м. Долина 1 058 513 завантажити завантажити
Об’єкт №3 Будинок №2 по вул. Обліски в м. Долина 827 086 завантажити завантажити
Об’єкт №4 Будинок № 2-А по вул. Пушкіна в м. Долина 832 482 завантажити завантажити
Об’єкт №5 Будинок № 4-А по вул. Пушкіна в м. Долина 917 519 завантажити завантажити
Об’єкт №6 Будинок № 6 по вул. Пушкіна в м. Долина 611 413 завантажити завантажити
Об’єкт №7 Будинок № 7 по вул. Пушкіна в м. Долина 679 173 завантажити завантажити

1.6.Технічні дизайни, кошторисну документацію, додатки та бланки, інші документи Конкурсної документації можна завантажити на офіційному сайті Долинської міської ради http://rada.dolyna.info або отримати в Організатора конкурсу за адресою: Комунальне підприємство «Управління комунального майна» (приміщення комунального центру), вул. Чорновола, 10, м. Долина, Івано-Франківська область, Україна, 77504.

Контактна особа Організатора конкурсу – Корбут Петро Петрович. Телефон для довідок (03477) 2-74-99, e-mail: kp.ykm@i.ua

ІІ. УМОВИ КОНКУРСУ

2.1.До участі в Конкурсі допускаються суб’єкти господарювання, що відповідають наступним критеріям:

2.1.1 Ознайомлений та погоджується із умовами щодо проведення Конкурсу, Технічним дизайном та Кошторисною документацією на Об’єкт (Об’єктах).

2.1.2. Зареєстрований згідно чинного законодавства на території України та має право на зайняття відповідними видами господарської діяльності.

2.1.3. Не є банкрутом, проти нього не розпочата процедура банкрутства, не розглядаються судові позови, всі зобов’язання перед кредиторами є виконаними.

2.1.4.Не був обвинувачений у будь-якому злочині, що стосується професійної діяльності та не підлягає будь-якому стягненню за судовими рішеннями, які не підлягають оскарженню.

2.1.5. Не є об’єктом судового рішення, яке має законну силу за звинуваченням у шахрайстві, корупції, участі у злочинній організації або будь-який інший незаконній діяльності, що завдають шкоди фінансовим інтересам Європейського Союзу.

2.1.6. Всі зобов’язання, пов’язані зі сплатою внесків на соціальне страхування та сплатою податків у відповідності з правовими нормами України, або країни, де виконуватимуться умови контракту є виконаними.

2.1.7. Має необхідний для виконання робіт досвід, кадровий потенціал та відповідне матеріально-технічне забезпечення.

2.1.8.Оформив повний пакет Конкурсної документації відповідно до оголошених Конкурсних вимог, умов Технічного дизайну Об’єкту, Кошторисної документації, вимог до матеріалів та виконання підрядних робіт.

2.2.Для участі у Конкурсі зацікавлений суб’єкт господарювання, що відповідає критеріям, наведеними в п.2.1. цих Умов Конкурсу подає Організатору конкурсу (КП «УКМ») до граничного терміну подачі Конкурсної документації, запечатаний конверт (з поміткою «Не відкривати до моменту проведення процедури розкриття»), який містить наступний обов’язковий перелік документів (надалі – Конкурсна документація) в обов’язковому такому порядку:

2.2.1.Заповнену, затверджену підписом та скріплену печаткою Анкету (встановленого зразка) учасника конкурсного відбору виконавців робіт з утеплення багатоквартирних житлових будинків м. Долини в 2017 році (Додаток №1).

2.2.2.Лист-повідомлення на участь у конкурсному відборі виконавців робіт з утеплення багатоквартирних житлових будинків м. Долини в 2017 році (Додаток №2);

2.2.3.Оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданий після 09.06.2017р.

2.2.4.Оригінал Довідки про відсутність заборгованості із сплати податків та обов’язкових платежів з відповідного податкового органу.

2.2.5.Оригінал Довідки про те, що проти суб’єкта господарювання не порушено виконавчого провадження.

2.2.6.Оригінал Довідки про те, що суб’єкт господарської діяльності не являється банкрутом та/або не порушена справа про банкрутство.

2.2.7.Типовий договір підряду на виконання робіт (згідно Додатку №3) у двох екземплярах, підписаний уповноваженою особою суб’єкта господарювання, що засвідчує ознайомлення та згоду із умовами Договору.

2.2.8.Копія сертифікату відповідності утеплюючого матеріалу (мінеральної вати), який планується використовувати.

2.2.9.Копія документу що посвідчує експлуатаційні характеристики та довговічність комплексної системи утеплення яку планується використовувати. Зверніть увагу, що у відповідності до Технічного дизайну протокол випробувань акредитованої лабораторії на стійкість системи до циклічних кліматичних впливів конструкцій фасадної теплоізоляційної системи та терміну ефективної експлуатації має становити не менше ніж 25 умовних років.

2.2.9.1. Матеріали, які подані конкурсантом в Ціновій пропозиції (договірній ціні) мають відповідати:

– матеріалам вказаним в Протоколі випробувань на систему утеплення, яка буде використовувати під час виконання робіт (у відповідності до технічних вимог).

– правилам походження матеріалів (пр. виробником/поставщиком має бути Україна або країни ЄС, детальний перелік за посиланням: http://ec.europa.eu).

2.2.10.Копії документів, що підтверджують якість матеріалів наведені в Технічному дизайні та в Ціновій пропозиції (договірній ціні).

2.2.11.Протокол погодження ціни із організацією-поставщиком на утеплюючий матеріал (мінеральну вату) та комплексну систему утеплення з контактними даними поставника (диллера).

2.2.12.Гарантійний лист про строк виконання робіт по Об’єкту у календарних днях та графіком виконання робіт на Об’єкті (Об’єктах).

2.2.13.Інформаційну довідку, що підтверджує досвід та успішність виконання робіт з утеплення фасадів мінеральною ватою за останні 3 роки із адресою об’єктів, фотофіксацією об’єктів, копією акта прийняття виконаних робіт з утеплення, випискою з банку про поступлення коштів за виконання робіт згідно акту та контактною інформацією відповідальних осіб, які можуть це підтвердити.

2.2.14.Наявність у суб’єкта господарювання позитивної репутації, що підтверджується листами-відгуками від замовників робіт з утеплення, суб’єктів господарювання, органів державної влади тощо. При цьому необхідно вказати контактні дані особи, що надала лист-відгук.

2.2.15.Наявність у суб’єкта господарювання необхідних людських і матеріально-технічних ресурсів, що відображається річними обсягами виконання робіт чи надання послуг, що підтверджуються фінансовим результатом (балансом) за 2016 рік (для юр. Осіб); декларації платника єдиного податку або декларація про майновий стан та доходи за 2016 рік (для ФОП).

2.2.16.Наявність у суб’єкта господарювання необхідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки (виконання робіт на висоті) та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки (риштування, підвісні колиски тощо).

2.2.17.Цінова пропозиція (договірна ціна) на виконання робіт має складатися на основі локальних кошторисів та технічних дизайнів на кожен Об’єкт згідно Конкурсної документації, яку можна завантажити на офіційному сайті Долинської міської ради http://rada.dolyna.info або отримати в Організатора конкурсу, і має відповідати об’ємам на роботи та кількості матеріалів вказаних кошторисах.

2.2.17.1.Учасник конкурсу повинен зазначити повну вартість ціни своєї пропозиції, включаючи вартість всіх робіт і супутніх витрат в т.ч. вартість матеріалів, транспортні витрати, вартість обладнання, його доставку і монтаж, пусконалагоджувальні роботи, витрати на відрядження та вартість інших послуг. До ціни пропозиції повинні бути включені всі витрати на проведення робіт субпідрядними організаціями, якщо Учасником планується їх залучення до виконання робіт за Договором. Ціна на роботи повинна враховувати усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені стосовно запропонованих робіт.

2.2.17.2.Назва (вид) матеріалів вказаних в кошторисній документації розроблених організатором конкурсу (КП «УКМ») є орієнтиром (тобто назву матеріалу не слід розуміти як конкретну торгову марку чи маркування матеріалу). Зверніть увагу, що вимоги до матеріалів, які можуть бути використані суб’єктами господарювання при підготовці цінової пропозиції, вказані в Технічному дизайні.

2.2.17.3. Цінова пропозиція (договірна ціна) не може бути більшою за суму визначену у Кошторисній документації, що затверджена експертним звітом.

Загальна вартість цінової пропозиції повинна бути чітко та остаточно визначена без будь-яких посилань, обмежень або застережень та за будь-яких обставин не підлягає зміні або корегуванню після розкриття Конкурсної документації.

Учасник визначає ціни на роботи ( товари), які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів (без врахування податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ), що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, усіх інших витрат.

Ціна на роботи включає в себе вартість матеріалів з доставкою на Об’єкт та вартість ремонтно-будівельних робіт. Ціна не включає податок на додану вартість з коштів Замовника, в зв’язку з тим, що роботи на Об’єкті мають виконуватись за кошти міжнародної технічної допомоги. (згідно зі статтею 3 Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств «Заходи, що фінансуються в цілому або частково коштом Співтовариства, не обкладаються податками, митними зборами, або іншими стягненнями аналогічного характеру»).

2.2.18. У разі, коли суб’єкт господарювання подається більше, ніж на один Об’єкт Конкурсу, то він може надалі надавати на всі наступні Об’єкти копії документів, засвідчених підписом уповноваженої особи та печаткою суб’єкта господарювання та відміткою «З оригіналом вірно» при цьому вказуючи, в якому пакеті документів знаходиться оригінал.

2.3. Усі сторінки Конкурсної документації учасника конкурсу повинні бути пронумеровані. Уся обов’язкова Конкурсна документація прошнуровується, скріплюється підписом і печаткою уповноваженої особи Учасника конкурсу (суб’єкта господарювання) та запечатується у конверт. У конверті мають міститися всі обов’язкові документи вказані у п. 2.2. Умов Конкурсу та документи передбачені Технічним дизайном.

На конверті обов’язково має бути вказано:

  • назва Об’єкту, на який подається конкурсна документація;
  • юридична назва та адреса суб’єкта господарювання, що подається на конкурс;
  • прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані (мобільний/робочий телефон та електронна пошта) уповноваженої особи від суб’єкта господарювання заявника;
  • надпис «Не відкривати до моменту проведення процедури розкриття».

2.4. В процесі Конкурсу один суб’єкт господарювання може подаватись на кілька Об’єктів одночасно. У такому випадку обов’язковий пакет (конверт) документів готується і подається на кожний Об’єкт окремо відповідно до Умов Конкурсу.

2.5.Сформований, відповідно до Умов Конкурсу, пакет Конкурсної документації подається чи надсилається Організатору Конкурсу. Просимо звернути увагу, що в разі поштового пересилання Конкурсної документації, датою її отримання вважається час фактичного одержання листа. Усі документи Конкурсної документації, які надійшли пізніше встановленого Конкурсом терміну до розгляду не допускаються.

2.5.1.При отриманні конверта (пакета) з конкурсною документацією уповноважена особа організатора конкурсу перевіряє його на цілісність. При виявлені пошкоджень складається акт з фотофіксацією місця пошкодження про що вказується в графі «примітка» реєстру отриманої Конкурсної документації.

2.5.2.Організатор Конкурсу не несе відповідальності за затримки в доставці Конкурсної документації, що виникли у зв’язку із особливостями роботи організацій поштової та кур’єрської доставки. Суб’єкти господарювання зобов’язані самостійно вжити заходів для отримання Організатором Конкурсу пакетів Конкурсної документації у встановлені терміни, в тому числі обрати такий метод доставки, який би враховував усі можливі ризики та фактори, що можуть виникнути з огляду на об’єктивні, суб’єктивні та непередбачувані обставини.

2.6. Адреса Організатора Конкурсу для надсилання: Комунальне підприємство «Управління комунального майна» (приміщення комунального центру), вул. Чорновола, 10, м. Долина, Івано-Франківська область, Україна, 77504.

Контактна особа Організатора конкурсу – Корбут Петро Петрович. Телефон для довідок (03477) 2-74-99.

2.7. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання Суб’єкт господарювання до участі у Конкурсі не допускається.

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1.Проведенням Конкурсу опікується спеціальний орган – Комісія з організації допорогових закупівель комунального підприємства «Управління комунального майна», що створюється в структурі Організатора конкурсу наказом по підприємству у відповідності до вимог законодавства України, вимог Грантового контракту та правил Європейського Союзу щодо проведення закупівель при впровадженні проектів, що фінансуються Представництвом Європейського Союзу.

Комісія з організації допорогових закупівель здійснює проведення процедури розкриття пакету (пакетів) Конкурсної документації та приймає остаточні рішення щодо визначення переможців Конкурсу по кожному Об’єкту.

3.2.З метою надання консультацій потенційним учасникам конкурсу (суб’єктам господарювання), в структурі Організатора конкурсу (КП «УКМ») визначається особа відповідальна за комунікацію, до функцій якої належить проведення роз’яснень щодо Умов Конкурсу, правильності заповнення і подання конкурсної документації, прийому і реєстрації пакетів (конвертів) конкурсної документації на Об’єкт.

3.3.Увага!!! Конкурсна документація на Конкурс приймаються із 09 червня 2017 року і триває до 16:00 год. 10 липня 2017 року. Останній день подання Конкурсної документації – вважається 10 липня 2017 року до 16:00 год. (включно). Конкурсна документація подана після кінцевого терміну, не допускаються до участі в Конкурсі.

ІV. РОЗКРИТТЯ ТА РОЗГЛЯД КОНКУРСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

4.1.Розгляд Конкурсної документації починається о 10 год. 00 хв. у наступний робочий день після закінчення терміну прийому Конкурсної документації.

4.2.Відповідальність за зміст, повноту та достовірність поданих даних у Конкурсній документації, а також своєчасність їх передачі на розгляд Організатору конкурсу несе суб’єкт підприємницької діяльності, який її подає (Учасник конкурсу).

4.3.Розгляд Конкурсної документації здійснює Комісія з організації допорогових закупівель на своєму засіданні. Засідання веде голова Комісії з організації допорогових закупівель або його заступник. Засідання Комісії з організації допорогових закупівель може бути як закрите, так і відкрите та обов’язково супроводжується відеозйомкою. Засідання Комісії із закупівель оформляється протоколом, який веде секретар.

4.4.Рішення приймається простою більшістю голосів членів Комісії із закупівель, присутніх на засіданні. Засідання комісії вважається правомочними, якщо присутні 2/3 членів Комісії із закупівель.

4.5. Розгляд Конкурсної документації відбувається у 2 етапи:

4.5.1.І Етап – Розкриття конвертів. На цьому етапі здійснюється розкриття конвертів, перевірка повноти Конкурсної документації на відповідність умовам Конкурсу та визначення найдешевшої цінової пропозиції на Об’єкт.

Порядок проведення процедури розкриття є наступним:

Голова, або за його дорученням хтось із членів Комісії з організації допорогових закупівель зачитує дані про будинок (Об’єкт), який розглядається.

Відкриття і розгляд конвертів (пакетів) Конкурсної документації здійснюється по кожному Об’єкту окремо згідно порядку реєстрації Конкурсної документації Організатора конкурсу.

В першу чергу здійснюється перевірка конвертів (пакетів) Конкурсної документації на вияв їх правильного оформлення та/або пошкодження.

У відсутності пошкоджень конвертів (пакетів) Конкурсної документації голова або за його дорученням хтось із членів Комісії з закупівель відкриває конверти, оголошує вголос наявність документів, які є в конверті (згідно анкети учасника конкурсного відбору), після чого зачитується цінова пропозиція (не враховуючи ПДВ з коштів ЄС (кошти Замовника,- КП «УКМ»). Усі дані можуть виводитись на екран через проектор.

При відсутності у членів Комісії із закупівель застережень щодо змісту та наповнення конкурсної пропозиції секретар переходить до процедури розкриття наступного конверту з конкурсною пропозицією по тому ж Об’єкту.

Всі дані розкриття цінових пропозицій фіксуються в спеціально підготовленій формі, що є додатком до протоколу розкриття, в яку заноситься інформація щодо вмісту конверту (пакету) з конкурсною документацією та запропонованою ціною.

Конкурсна документація, в який відсутні або подана невідповідно п.2.2. Розділу 2 даних Конкурсних вимог, документи вважається неповною та не допускається до другого етапу оцінки, про що робиться відповідна помітка в протоколі розкриття.

Після розкриття всіх поданих пропозицій та заповнення форми яка висвітлює дані наповнення конвертів та цінові пропозиції, члени комісії закривають процедуру розкриття протокольним голосуванням.

4.5.2.ІІ Етап – Перевірка Конкурсної документації на її відповідність технічному дизайну та Кошторисним вимогам Об’єкту.

4.5.2.1.Після процедури розкриття Комісія з організації допорогових закупівель на своєму засіданні проводить перевірку Конкурсної документації на її відповідність Технічному дизайну та Локальному кошторису по Об’єкту, вимогам розцінкам кошторисної документації згідно ДБНів, розглядає наявність інших додаткових переваг, що можуть впливати на прийняття рішення про визначення переможця Конкурсу та приймає остаточне рішення про визначення переможця Конкурсу по кожному Об’єкту.

4.5.2.2.До розгляду і проведення оцінки Конкурсної документації на її відповідність Технічному дизайну та Кошторисним умовам Об’єкту Комісія із закупівель може залучати експертні організації, фахівців та спеціалістів із відповідною кваліфікацією, в тому числі і з команди офісу підтримки CoM DeP. Їх рекомендації можуть бути використані під час визначення переможця Конкурсу. При цьому такі особи володіють правом дорадчого голосу і не беруть участі в голосуванні при визначенні переможця Конкурсу.

4.5.2.3.У випадку виникнення будь-яких питань, зауважень чи уточнень Комісія з організації допорогових закупівель має право викликати представника суб’єкт господарювання, який подавався на Конкурс для надання інформації чи пояснень.

4.5.2.4.У випадку виявлення змови осіб (учасників конкурсу), конфлікту інтересів між ними, чи підозріло низької цінової пропозиції Організатор конкурсу може відхилити таку конкурсну пропозицію.

4.6.Переможцем Конкурсу визначається той суб’єкт господарювання, який дотримався усіх Умов Конкурсу за підсумками проведення процедури розкриття, відповідає вимогам Технічного дизайну та Кошторисній документації Об’єкту, та надав найбільш економічно вигіднішу цінову пропозицію по Об’єкту.

Якщо по одному Об’єкту є декілька цінових пропозицій що знаходяться в межах 5% від найменшої ціни – Комісія із закупівель може прийняти рішення про визначення переможця виходячи з таких додаткових факторів як строк гарантії, репутація і досвід потенційного виконавця чи його фінансове становище, строки виконання робіт тощо.

4.7.Учасник Конкурсу (суб’єкт господарювання) має право відмовитися від укладання договору до моменту його підписання.

4.8.Комісія із закупівель на наступний день після опрацювання всіх Конкурсних документацій оголошує результати Конкурсу. Дата публічного оголошення не може перевищувати десяти робочих днів від дати останнього дня подання Конкурсної документації на Конкурс.

4.9.Проведення процедури оголошення результатів Конкурсу є публічним, до участі в ньому в якості спостерігачів допускаються представники суб’єктів господарювання – учасників конкурсу, представники ініціативних груп будинків, депутати міської ради, ЗМІ. Процес проведення процедури оголошення результатів Конкурсу може фіксуватися на відеокамеру.

4.10.Інформація про результати ІІІ-го етапу Конкурсу публікується на сайті Долинської міської ради http://rada.dolyna.info, а також у офіційному Віснику Долинської міської ради тижневика «Добра Справа».

4.11.Отримана Конкурсна документація, після закінчення її розгляду учасникам Конкурсу (суб’єктам господарювання) не повертається.

5.ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1.Між Організатором конкурсу, як головним розпорядником коштів, переможцем конкурсу (суб’єктом господарювання) та представником (-ми) від громади будинку (ОСББ чи ініціативної групи мешканців) укладається договір підряду.

5.2.При відмові переможця конкурсу укласти договір підряду Організатор конкурсу збирає термінове засідання Конкурсної комісії із закупівель, яка визначає суб’єкта господарювання, виходячи із найменшої цінової пропозиції по даному Об’єкту та Умов Конкурсу.

5.3.Рішення Конкурсної комісії з організації допорогових закупівель є остаточним. Конкурсна комісія із закупівель має право схвалити чи відхилити будь-яку Конкурсну документацію, а також при відповідному обґрунтуванні відмінити Конкурс і відхилити усі Конкурсні пропозиції у будь-який час до моменту підписання договору підряду. При цьому, Конкурсна комісія з організації допорогових закупівель не несе відповідальності перед Учасниками Конкурсу та не зобов’язана інформувати Учасників Конкурсу щодо причин такого рішення.

5.4.Відомості про місцезнаходження Організатора конкурсу: Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Чорновола, 10. Контактна особа – Корбут Петро Петрович. Телефон для довідок (03477) 2-74-99.

5.5.Організатор конкурсу може продовжити ІІІ-й етап Конкурс, оголосити нову (іншу) дату і час початку проведення процедури розкриття шляхом повідомлення на офіційних джерелах Долинської міської ради: віснику міської ради у тижневику «Добра справа» та сайті Долинської міської ради http://rada.dolyna.info через розміщення оголошення не пізніше як за 5 робочих днів до вказаної дати розкриття та публічного розгляду Конкурсної документації.

Документи для завантаження:

Додаток 1 – Шаблон Анкети

Додаток 2 – Шаблон листа-повідомлення

Додаток 3 – Типовий договір підряду (для ознайомлення)