Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
27.12.2018

Успішно реалізовані Громадські проекти

Підсумки

УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНІ ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ

Господарчий рік підходить до завершення, а отже, настає час підсумків. На сесії Долинської  міської ради 18 грудня було заслухано виконання програми «Громадський бюджет міста Долини на 2018 рік». Метою програми було залучення громадськості до процесів формування та розвитку міської інфраструктури.

На цьогорічний конкурс було подано 27 громадських ініціатив.  За допомогою активної позиції жителів міста, шляхом  відкритого голосування на сайті міської ради було відібрано 5 проектів для реалізації в межах фінансування, які підтримали найбільше долинян.

Для реалізації Програми виділено 500 тисяч гривень  за рахунок коштів бюджету міста, сума проектів, які набрали найбільшу кількість голосів становила 494 583 грн.  Найуспішнішими були проекти «І проллється світло…», завдяки якому зроблено  підсвітку храму святого Апостола Андрія Первозванного.  Для маленьких долинян облаштовано дитячий майданчик по вул. Чорновола,6, благоустрій території  дитячого майданчика по вул. Підлівче, 80. Для  головного стадіону  нашого міста  придбано спортивне (футбольне) табло.

В процесі виконання робіт  було враховано думки та пропозиції громадськості для розбудови комфортного середовища, автори проектів разом з жителями змогли не тільки реалізували власні ідеї, але й показали свою громадянську позицію, що у свою чергу стимулюватиме подальшу активізацію таких ініціатив.