Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 березня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
13.06.2018

Успішна українсько-польська співпраця триває

Долинщина й Опольський повіт Республіки Польщі активно підтримують багаторічні дружні зв’язки. Нещодавно долинська делегація  відвідала польських колег, які працюють у системі пожежної охорони. Ця зустріч відбувалася у рамках угоди про співпрацю між Долинським районом  та Опольським повітом.

Наша делегація повернулась із приємними враженнями, новими знаннями та цікавими спостереженнями. Як завжди, польська гостинність нікого не залишила байдужим. Значних зусиль для належної організації зустрічі доклав староста Опольського повіту Henryk Lakva (Генріх Ляква), власне, за його щирим запрошенням долиняни мали робочий візит до Польщі. З 6 по 10 червня представники Долинщини вивчали досвід  польських  колег з функціонування та роботи пожежних частин. Разом вони відвідали місцеву добровільну частину OSP Tarnów i  державну пожежну частину в місті Ополе, навчальний пункт для підготовки пожежників. Під час пізнавальних відвідин наші представники  ознайомились з матеріально-технічною базою, а також мали можливість попрацювати з гідравлічним інструментом. Мабуть, недаремно їм випала така нагода, бо ж без подарунка вони не повернулись—начальник OSP   Łubniany  Mariusz Szeląg передав для потреб ДПРЧ-10 такий же гідравлічний інструмент.

Начальник Долинського районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківської області Тарас Мельник подякував зарубіжним партерам за такий потрібний нашій пожежній частині подарунок, який допомагатиме  рятувати життя  і майно людей.

«Відрадно, що польські колеги добре розуміють наші потреби, які виникають у повсякденні. Їм у Польщі трохи легше працювати, ніж нам, бо мають систематичну допомогу від Європейського Союзу, втілену в конкретних проектах, інших напрацюваннях. І саме завдяки такій співпраці польської сторони з Євросоюзом ми маємо змогу отримувати від поляків таку потрібну нам технічну допомогу», – повідомив Тарас Зеновійович та відзначив як позитивний факт, що попередній подарунок, а саме пожежний автомобіль  IVECO, який теж люб’язно надали  польські колеги у січні 2018 року, виправдав усі сподівання і працює бездоганно.  Начальник ДПРЧ-10 Роман Мельник у свою чергу висловив сподівання, що співробітництво матиме продовження і в майбутньому.

«Наша делегація була оточена такою увагою і доброзичливістю господарів, ніби зустрічали найближчу рідню, хоча більшість із нас відвідували місто вперше. Дуже сподобалося, особливо екскурсії. Щиру вдячність висловлюємо польським друзям за приємні відвідини, а саме Henryk Lakva, Zygmunt Bawoł, Jan Czech, Łukasz Chodura, Sandra Lake, Katarzyna Zyla, Patryk Lake, Andzej Klama. Сподіваємось на наступні зустрічі»,-поділився приємними емоціями начальник Долинського РВ УДСНС Тарас Мельник.