ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

31.08.2011

Урочиста сесія міської ради

У п’ятницю 26 серпня відбулась традиційна урочиста сесія міської ради на яку зібралися усі представники місцевої влади міського та районного рівня, почесні гості та громадськість Долини. Розпочалась вона із гімну України у виконанні молодого та талановитого соліста Василя Надіївського під музичний супровід муніципального оркестру.

Першим із доповіддю перед присутніми виступив  міський голова Володимир Гаразд, який згадав про всі важкі перепони, з якими стикалися розбудовувачі нашого міста і держави в найважчі перші роки після здобуття незалежності, про амбітні плани, що перетворилися в реальні проекти, багато з яких уже впроваджено та ще планується втілити в життя. Подякував усім за плідну працю, підтримку та фахову допомогу.

Голова районної ради Володимир Луцький та перший заступник Долинської районної державної адміністрації Олександр Криницький у вітальному слові привітали усіх із наступаючим святом – Днем міста Долина та зазначили, що співпраця між нашими владними структурами є налагодженою.

Серед гостей урочистої сесії в президії був присутній Анатолій Степанович Копець – виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України», в рамках якої місто Долина працює ще з 2008 року. В своєму слові він високо відзначив всі реальні кроки та задуми нашого міста в сфері охорони довкілля та енергоефективності та зазначив, що такий рівень відношення до глобальних проблем людства, який присутній у нашого міста є найкращою ознакою його проєвропейської спрямованості та високого рівня свідомості всіх хто в ньому мешкає.

Неможна оминути і тих громадянин,  які доклали багато зусиль для того щоб наше місто було таким, яким ми можемо спостерігати зараз – знаним, не тільки в області, а й поза її межами та й за межами кордону в усіх сегментах діяльності (інвестиційної, музичної, літературної, економної, спортивної, мистецької, наукової, історичної). Їм було вручено символічні відзнаки.

.

1. Відповідно до рішень міської ради, нагрудними знаками «Почесний громадянин міста Долина» були нагороджені:

Антонович Володимир Йосипович – видатний педагог, перший директор Долинської музичної школи, пропагандист української музичної культури та народної творчості, активіст громадського життя міста та району. Вручено дочці Оресті Володимирівні.

Стецик Василь Прокопович – видатний музикант, композитор, активному пропагандист української музичної культури.

Коваль Омелян Васильович –видатний громадський діяч, члену ОУН, організатор у м. Долина (1 липня 1941 року) віче з проголошення Акту відновлення Української Держави, організатор активного політичного та громадського життя українців в Європі після Другої світової війни. Почесний громадянин міста завітав на сесію із своєю дружиною Іванною та дочкою Зореславою.

Мельник Ярослав Миколайович – провідник ОУН Карпатського краю – посмертно. Вручили відзнаку дочці почесного громадянина Вірі Ярославівні.

Соловій Юрій Богданович – художній керівник районного будинку культури, засновник та диригент самодіяльної Капелли «Верховина», заслужений працівник культури УРСР – посмертно. Вручили дочці Оксані Юрівні.

Дудар Олег Степанович – голова Долинської районної ради народних депутатів першого демократичного скликання, інженер виробничо-технічного відділу Прикарпатського УБР ВАТ «Укрнафта»;

Чернецький Олександр Степанович – переможець Всеукраїнських та міжнародних першостей, призер двох чемпіонатів Європи та володар Кубка світу з греко-римської боротьби. Оскільки Олександер готується до міжнародних змагань нагороду приймав його батько –  Степан.

Захарія Михайло Іванович – лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавців на народних інструментах, наймолодший член Світової асоціації цимбалістів, соліст симфонічного оркестру Будапештської опери та Братиславського оркестру.

Гунька Нестор Никодимович – доктор геолого-мінералогічних наук, академік Української нафтогазової академії, професор Івано-Франківського технічного університету нафти і газу – посмертно. Отримувала дружина Любомира Володимирівна.

.

2. Відзнакою за заслуги перед містом нагороджені:

Джеймс та Роберта Ілейжер – волонтери Корпусу Миру США в Україні, за активну працю над створенням передумов для забезпечення сталого розвитку територіальної громади міста Долини, залучення коштів технічної допомоги та реалізації відповідних заходів і проектів у молодіжній та культурній сфері.

Козій Роман Миколайович – багатолітній архітектор міста та району, дослідник, краєзнавець, активіст громадського життя міста та району.

Федоришин Ольга Семенівна – відповідальний секретар районної організації Українського товариства охорони пам’яток і культури, талановита самобутня писанкарка, активний пропагандист відновлення та збереження надбань національної культури.

Гаразд Мирослав Степанович – вчитель вищої категорії, вчитель-методист Долинського природничо-математичного ліцею, який підготував 27 дітей переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, астрономії та малої академії наук, депутат міської ради чотирьох скликань, активіст громадського життя міста.

Андріїшин Олег Богданович – депутат міської ради шести скликань, активіст громадського життя міста.

.

3. Подяками, грамотою та цінними подарунками міського голови по Програмі «Обдаровані діти» нагороджені:

Маркіан Івашкевич – учень Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича, лауреат обласного конкурсу виконавської майстерності та лауреат конкурсу виконавської майстерності ім. М. Лисенка (фортепіано).

Кудибин Оксана Василівна – вихователь-методист Долинського дошкільного навчального закладу «Золота рибка», переможець обласного конкурсу професійної майстерності «Вихователь-методист 2011».

Команда дітей римо-католицької парафії – переможці ХХХІІІ Міжнародної Парафіяди дітей та молоді у Варшаві. В липні 2011 року група дітей з римо-католицької парафії м. Долина, в кількості 25 чоловік, брала участь у ХХІІІ Міжнародній Парафіяді Дітей та та Молоді у Варшаві. Програма Парафіяди опирається на трьох засадах: святині, стадіон і театр, включаючи в себе спортивні змагання, конкурсні змагань у різних дисциплінах і мистецько-культурних заходах. Протягом восьми днів наша молодь брала участь майже у всіх заходах та змаганнях, де досягала дуже добрих результатів в трьох вікових категоріях: 2 місце в театральному конкурсі «Фольклор регіону»; 1,2,3 місця в кросі на 100 м; два перші та третє місця в шашках; 1 місце в гандболі; 3 місце в баскетболі; 2,3 місця в бігу на 1000 м; 2,3 місця в бігу на 400 м; 1,2,3 місця в спортивній ходьбі; 1,2,3 місця в стрибках у висоту; два перших, друге та два треті місця у плаванні; два треті місця в конкурсі малювання. І це тільки найвизначніші досягнення нашої команди, а було їх ще багато і вони дозволили набрати додаткові бали, які допомогли посісти перше місце в загальній класифікації з більш як ста команд з кількох держав Європи. Слід відзначити, що це вже п’ята поспіль перемога нашої команди. Завдяки цим перемогам, про які багато пишуть в пресі і показують по телебаченню, кожного року по наше місто і наших талановитих дітей дізнається не тільки Польща але й ціла Європа.

Велика заслуга в таких успіхах настоятеля римо-католицької парафії в м. Долина ксьондза Кшиштова Панасовца.

.

4. Грамотами міської ради нагороджено:

4.1. За багаторічну сумлінну працю, досягнення високих показників в роботі, значний вклад в соціально-економічний розвиток міста:

Оринчака Михайла Миколайовича – наповнювача балонів автогазонаповнюючої дільниці Долинського газопереробного заводу;

Штогрина Леоніда Івановича – начальника відділу з впровадження та експлуатації інформаційних систем НГВУ «Долинанафтогаз»;

Поцелуєва Анатолія Анатолійовича     майстра дільниці по обслуговуванню водопровідних мереж та насосних станцій Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства;

Мицака Ігоря Миколайовича обмотувальника елементів електричних машин 5-го розряду електроремонтного цеху ремонтно-виробничої бази Прикарпатського управління бурових робіт;

Цюпина Любомира Васильовича начальника прокатно-ремонтного цеху електрообладнання та енергопостачання бази виробничого обслуговування м. Долина Прикарпатського управління бурових робіт;

Белиха Володимира Валерійовича електромонтера виробничої дільниці ВДЕМ-1 ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Долинський район електричних мереж».

4.2. За багаторічну сумлінну працю, досягнення високих показників в галузі освіти, культури, мистецтва та охорони здоров’я:

Фреїв Людмилу Іванівну директора Долинської районної центральної бібліотечної системи;

Шумея Романа Володимировича вчителя Долинської дитячої школи естетичного виховання;

Тарнавського Ростислава Мирославовича – лікаря кардіолога терапевтичного відділення Долинської центральної районної лікарні;

Федину Лесю Михайлівну дільничну медсестру Долинської міської дитячої лікарні;

Курус Галину Степанівну вчителя музичного мистецтва Долинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів;

Романи шин Галину Юріївну вихователя Долинського навчально-виховного комплексу №2;

Скабяка Ярослава Михайловича – керівника комунального закладу «Долинський муніципальний духовий оркестр»

4.3. За активну професійну та громадську діяльність:

Гринишина ВіталіяСтепановича         – депутата міської ради;

Лисейка Ігоря Григоровича – депутата міської ради;

Токарську Людмилу Григорівну – депутата міської ради;

Тиндика Івана Васильовича – приватного пасажироперевізника міських маршрутів;

Дідоху Андрія Васильовича – водія міського маршруту;

Скубу Василя Григоровича – приватного пасажироперевізника міських маршрутів;

Єресмана Богдана Степановича приватного пасажироперевізника міських маршрутів;

Кочержат Галину Іванівну  – приватного підприємця;

Сливчук Оксану Геннадіївну – волонтера благодійного фонду громади міста Долина.

.

Також, було озвучено розпорядження про нагородження переможців конкурсу «Найкращий будинок» відповідно до Положення про конкурс “Найкращий будинок” та Положення “Про роботу міської комісії з визначення переможців у конкурсі “Найкращий будинок”.

1. Визнано переможцями конкурсу в номінаціях:

найкраще ОСББ:

1-ше місце – проспект Незалежності, 2 (О.Ровенчак);

2-ге місце – вул. Обліски, 2 (М.Лугова);

3-тє місце – вул. Хмельницького,17 (І.Димид).

– найкращий багатоповерховий будинок комунальної власності міста

серед 9-ти поверхових будинків:

  1. вул. Чорновола,18

серед будинків до 5 поверхів:

  1. вул. Пушкіна,4 а
  2. вул. Грушевського,26
  3. вул. Чорновола,4

– найкращі приватні будинки:

вул. Обліски, 90,

вул. Івасюка, 13,

вул. Крушельницької, 6;

вул. Крушельницької, 7;

вул. Нова, 39;

вул. Оболонська,10;

вул. Хмельницького,80,

вул. Хмельницького,110

.

На завершення урочистої сесії діти римо-католицької парафії подарували присутнім чудовий та запальний танець на український мотив, а муніципальний оркестр порадував новими українськими та світовими творами в своєму виконанні.