Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


24.01.2018

Угоди на вивіз сміття – запорука чистого міста

Долинянам

УГОДИ НА ВИВІЗ СМІТТЯ – ЗАПОРУКА ЧИСТОГО МІСТА

Високі стандарти якості прибирання та чистоти нашого рідного міста є однією з його візитівок. Щоденний вивіз сміття, а водночас один з найнижчих тарифів забезпечує комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради. Для порівняння: в Долині тариф з 1 мешканця в місяць лише – 5,40 грн, тоді як в Луцьку – 10,40 грн, в Коломиї – 13,51 грн., в Івано-Франківську – 16,40 грн.

Комунальне підприємство “Комунгосп” забезпечує укладання з усіма суб’єктами договорів про надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів відповідно до встановлених норм та примірного договору, затвердженого чинними Правилами надання послуг.

Більшість долинян вчасно укладають з «Комунгоспом» договори. Вартість послуги невелика, і люди розуміють, що за вивезення сміття потрібно платити. Водночас комунальники, які сумлінно дбають про чистоту міста, зустрічаються із несумлінними жителями, які не уклали угод на вивіз сміття. Наша рідна Долина – це не лише сотні квартир та приватних будинків, це одна спільна, велика оселя для всіх і кожного. Чистота й порядок починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля. Громадяни міста мають право жити на чистій території і водночас обов’язок не забруднювати її. Якщо немає договору, то і нема вивозу сміття з вулиці. Здебільшого несанкціоновані сміттєзвалища з’являються на околицях міста, в мікрорайонах, де переважає приватна забудова. Комунальники постійно вивозять з вулиць, кладовищ, а також з несанкціонованих звалищ тонни сміття, що в свою чергу тягне додаткові, непередбачені витрати.

– Є також люди, які запитують: для чого мені платити за сміття, якщо я його не несу до сміттєвого контейнера, а спалюю? Чинним законодавством і правилами благоустрою спалювати сміття категорично заборонено, адже воно спричиняє вторинне забруднення повітря. Відсутність в жителів міста, підприємців, юридичних осіб договору на вивезення побутових відходів  також є порушенням Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м.Долина і тягне за собою штрафні санкції. А створення несанкціонованих сміттєзвалищ  передбачає додаткову відповідальність згідно чинного законодавства України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій». На злісних порушників чекають протоколи і засідання адміністративної комісії, яка визначить розмір штрафу. Але не штрафи, а спонукання долинян укладати угоди на вивіз сміття є нашою основною метою, – зауважує начальник відділу інспекції Долинської міської ради Олег Пилипишин. – Тож спочатку проводимо профілактично-роз’яснювальну роботу, складаємо приписи. Так, за минулий, 2017 рік, інспектори з благоустрою склали за відсутність договору з КП “Комунгосп” на вивіз побутових відходів 131 припис та 11 протоколів. Зазвичай бльшість долинян після складених приписів звертаються до комунальників та укладають угоди.

Дорогі долиняни, уряд міста, інспекція з благоустрою та КП «Комунгосп» закликає Вас  бути сумлінними громадянами та укладати договори на вивіз сміття.

З питань укладання договорів телефонуйте нам: 2-80-88(відділ інспекції міської  ради) або 2-87-45 (КП «Комунгосп»)

Дбаймо про чисте місто разом!