Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання урочистої 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 серпня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


06.12.2017

Учні катехитичної школи з Долини – переможці Всеукраїнської інтелектуальної християнської гри

Учні катехитичної школи «Полум’я Любові”, що діє при парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», де парохом є о. Вітольд Левицький,  недавно стали переможцями  інтелектуальної християнської гри «Що?Де?Коли» на тему «Чеснота чи гріх» серед парафій Долинського деканату, потім вибороли перше місце (молодша вікова категорія) і третє місце (старша вікова категорія)на  рівні Івано-Франківської Архиєпархії , що дало їм можливість показати свої знання на вищому рівні.

2 грудня 2017 року в  місті Львові відбувався Всеукраїнський рівень інтелектуальної християнської  гри «Що?Де?Коли?», де змагалися всі найсильніші команди з всіх єпархій та екзархатів УГКЦ. Тут були представлені учасники з Одеського, Харківського та Луцького екзархатів, а також з Київської, Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовківської, Бучацької, Коломийської  єпархій  та Львівської, Івано-Франківської  і Тернопільської архиєпархій.

 Вихованці катехитичної школи «Полум’я Любові” парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини у складі Христинки Федорів, Роксолани Стахнів, Алінки Лихач, Мар’яни Маслової, Соломії Маслової та Вікторії Петрушки (молодша вікова категорія 10-13 років) , які на цій грі представляли Івано-Франківську Архиєпархію  зайняли перше місце та приїхали додому з кубком переможця, медалями, грамотами та подарунками.

Слід зазначити, що вже третій рік поспіль наша катехитична школа «Полум’я любові”, учні якої готувалися під керівництвом катехита Тетяни Яблінської, здобуває кубок переможця на Архиєпархіальному рівні, а цього року і на Всеукраїнському, з Божою допомогою.

Безперечно, дітки здобули багаж знань, який старатимуться використовувати в своєму житті, щоб практикувати християнські чесноти та уникати гріхів. Відтак ми запрошуємо  найменших вірян на навчання до катехитичної школи , щоб глибше пізнати Бога та духовно зростати!!!

Стань учнем Христа!!!

 Прес-центр парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини