Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 36 сесії Долинської міської ради відбудеться 01 березня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2018 року
Початок роботи о 14:00 год.

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


06.12.2017

Учні катехитичної школи з Долини – переможці Всеукраїнської інтелектуальної християнської гри

Учні катехитичної школи «Полум’я Любові”, що діє при парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», де парохом є о. Вітольд Левицький,  недавно стали переможцями  інтелектуальної християнської гри «Що?Де?Коли» на тему «Чеснота чи гріх» серед парафій Долинського деканату, потім вибороли перше місце (молодша вікова категорія) і третє місце (старша вікова категорія)на  рівні Івано-Франківської Архиєпархії , що дало їм можливість показати свої знання на вищому рівні.

2 грудня 2017 року в  місті Львові відбувався Всеукраїнський рівень інтелектуальної християнської  гри «Що?Де?Коли?», де змагалися всі найсильніші команди з всіх єпархій та екзархатів УГКЦ. Тут були представлені учасники з Одеського, Харківського та Луцького екзархатів, а також з Київської, Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовківської, Бучацької, Коломийської  єпархій  та Львівської, Івано-Франківської  і Тернопільської архиєпархій.

 Вихованці катехитичної школи «Полум’я Любові” парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини у складі Христинки Федорів, Роксолани Стахнів, Алінки Лихач, Мар’яни Маслової, Соломії Маслової та Вікторії Петрушки (молодша вікова категорія 10-13 років) , які на цій грі представляли Івано-Франківську Архиєпархію  зайняли перше місце та приїхали додому з кубком переможця, медалями, грамотами та подарунками.

Слід зазначити, що вже третій рік поспіль наша катехитична школа «Полум’я любові”, учні якої готувалися під керівництвом катехита Тетяни Яблінської, здобуває кубок переможця на Архиєпархіальному рівні, а цього року і на Всеукраїнському, з Божою допомогою.

Безперечно, дітки здобули багаж знань, який старатимуться використовувати в своєму житті, щоб практикувати християнські чесноти та уникати гріхів. Відтак ми запрошуємо  найменших вірян на навчання до катехитичної школи , щоб глибше пізнати Бога та духовно зростати!!!

Стань учнем Христа!!!

 Прес-центр парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини