Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якщо Ви зверталися за консультацією, чи отримали повну відповідь?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


14.07.2017

У Долину знову завітає «Дар життя»

Цього літа у  серпні у Долину знову завітає клініка на колесах «Дар життя». Сотні маленьких пацієнтів, які обстежувались минулоріч, із нетерпінням чекають привітних лікарів знову і знову зможуть пройти обстеження, а також оглянути, а то й  полікувати зуби.

Нагадаємо, що Клініка складається з медичного та стоматологічного відділення. «Дар життя» розпочав свою роботу в Україні як «Медична клініка на колесах» у 1992 році. Це стало можливим завдяки американцям українського походження Доктору Стівену Дудяку та пастору Джону Шепу.

Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, були першими, хто отримав лікування. З тих перших днів роботи сотні тисяч українців змогли скористатися безкоштовними послугами МКК. «Дар життя» надає допомогу людям з особливими фізичними та розумовими потребами, сиротам, соціально незахищеним та малозабезпеченим, а тепер ще й дітям учасників та ветеранів АТО. У теплу пору року автобуси мобільної клініки подорожують по території всієї України, а у холодну пору року – працюють у місті Тернополі.

 Стоматологи та асистенти проводять професійний огляд ротової порожнини, фторування, видалення та лікування зубів. Лікарями та медсестрою (  реєстратором) забезпечується огляд пацієнтів, проведення ЕКГ, миттєві аналізи сечі та крові з пальця, перевірка зору та слуху. Також надаються заключення про стан здоров’я, навчальна інформація та медикаменти. В Долину автобуси прибудуть знову на запрошення МБО «Благодійний фонд Долини» та  фінансової підтримки Долинської міської ради. Триватиме огляд усіх бажаючих дітей, які проживають у нашому місті. Запис з 21 липня за номером: 0505856341 (з 10 ранку до 13. 00). Для того, щоб пройти обстеження, необхідна реєстрація проживання у місті Долина та свідоцтво про народженння дитини.

Нагадаємо, що минулого року медики працювали за схемою: на кожну дитину заводили  історію – картку пацієнта. Далі малечу міряли, зважували, вносили дані у картку і відправляли у оглядовий кабінет, де з маленьким пацієнтом працював лікар – педіатр. Проводилось повне обстеження зовнішніх та внутрішніх органів, в тому числі огляд хребта і стоп. При необхідності проводили експрес – аналізи сечі та крові на цукор, гемоглобін чи розгорнутий аналіз крові. При виявленому захворюванні  дітей направляли до вузьких спеціалістів. Суттєвих захворювань, патолій чи відхилень від норми минулого року у маленьких долинян майже не виявлено. Як зазначили медики, в основному у дітей понижений гемоглобін крові, рідше хвороби шлунка, жовчного міхура, були випадки хвороби нирок. Отож, усі, хто бажає знову обстежитись у досвідчених лікарів – телефонуйте, реєструйтесь та приходьте на огляд. Про місце розміщення Клініки повідомимо згодом.

Газета “Добра справа”