Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


14.07.2017

У Долину знову завітає «Дар життя»

Цього літа у  серпні у Долину знову завітає клініка на колесах «Дар життя». Сотні маленьких пацієнтів, які обстежувались минулоріч, із нетерпінням чекають привітних лікарів знову і знову зможуть пройти обстеження, а також оглянути, а то й  полікувати зуби.

Нагадаємо, що Клініка складається з медичного та стоматологічного відділення. «Дар життя» розпочав свою роботу в Україні як «Медична клініка на колесах» у 1992 році. Це стало можливим завдяки американцям українського походження Доктору Стівену Дудяку та пастору Джону Шепу.

Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, були першими, хто отримав лікування. З тих перших днів роботи сотні тисяч українців змогли скористатися безкоштовними послугами МКК. «Дар життя» надає допомогу людям з особливими фізичними та розумовими потребами, сиротам, соціально незахищеним та малозабезпеченим, а тепер ще й дітям учасників та ветеранів АТО. У теплу пору року автобуси мобільної клініки подорожують по території всієї України, а у холодну пору року – працюють у місті Тернополі.

 Стоматологи та асистенти проводять професійний огляд ротової порожнини, фторування, видалення та лікування зубів. Лікарями та медсестрою (  реєстратором) забезпечується огляд пацієнтів, проведення ЕКГ, миттєві аналізи сечі та крові з пальця, перевірка зору та слуху. Також надаються заключення про стан здоров’я, навчальна інформація та медикаменти. В Долину автобуси прибудуть знову на запрошення МБО «Благодійний фонд Долини» та  фінансової підтримки Долинської міської ради. Триватиме огляд усіх бажаючих дітей, які проживають у нашому місті. Запис з 21 липня за номером: 0505856341 (з 10 ранку до 13. 00). Для того, щоб пройти обстеження, необхідна реєстрація проживання у місті Долина та свідоцтво про народженння дитини.

Нагадаємо, що минулого року медики працювали за схемою: на кожну дитину заводили  історію – картку пацієнта. Далі малечу міряли, зважували, вносили дані у картку і відправляли у оглядовий кабінет, де з маленьким пацієнтом працював лікар – педіатр. Проводилось повне обстеження зовнішніх та внутрішніх органів, в тому числі огляд хребта і стоп. При необхідності проводили експрес – аналізи сечі та крові на цукор, гемоглобін чи розгорнутий аналіз крові. При виявленому захворюванні  дітей направляли до вузьких спеціалістів. Суттєвих захворювань, патолій чи відхилень від норми минулого року у маленьких долинян майже не виявлено. Як зазначили медики, в основному у дітей понижений гемоглобін крові, рідше хвороби шлунка, жовчного міхура, були випадки хвороби нирок. Отож, усі, хто бажає знову обстежитись у досвідчених лікарів – телефонуйте, реєструйтесь та приходьте на огляд. Про місце розміщення Клініки повідомимо згодом.

Газета “Добра справа”