Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


05.12.2017

Тиждень початкових класів в НВК№2

Згідно з  річним  планом, у  Долинському навчально-виховному комплексі №2  з 20 по 24 листопада 2017 року тривав Тиждень початкової освіти на тему: «Кожна дитина талановита».

Гаслом до кожного уроку стали слова В.О.Сухомлинського: «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне інтелектуальне життя».

У проведенні Тижня активну участь взяли школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли втілити цей загальношкільний захід справжнім улюбленим святом і для діток і для дорослих.

Тиждень розпочався з урочистої лінійки. Відтак його «відкрили» учні 4–А класу розповіддю про шкідливі звички у житті людини, а учні 2- Б класу  «мандрували» в лісі у пошуках їстівних грибів. Школярі інших класів підготували не менш цікаві заходи.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі будуть їм у цьому допомагати!

Текст, фото – Долинський НВК