Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.10.2017

«Твоя Країна» у Долині

Чи знаєш ти свою країну по-справжньому? Чи знаєш ти, як і чим живуть люди в різних її куточках? Що між ними спільного і в чому їхня головна відмінність? Ці та безліч інших запитань ставлять собі молоді люди, які не хочуть жити стереотипами та ділити Україну на Схід і Захід. Вони прагнуть пізнати Україну саме такою, якою вона є: з різними людьми, культурою, мовою, традиціями, історією… А ще, познайомитися з тими, хто любить свою країну та місто понад усе!

6-8 жовтня в Долині вперше відбувся трьохденний візит Всеукраїнського руху «Твоя Країна», організований ГО «Молода Нація», БФ «Центр розвитку талантів» та Долинською спеціалізованою школою-інтернат.

Рух «Твоя Країна» заснований ще в 2014 році з метою познайомити кожного українця до 25 років з усіма областями України. Організатори забезпечують учасникам цікаву та насичену програму перебування у своєму місті, проживання та харчування (частково), а учасникам потрібно лише придбати квитки до міста, яке вони обрали в обидві сторони.

«Звісно, Долина – не обласний центр, але нам також є що показати!» Так вирішила наша команда і взялася організовувати візит у Долину.

Роботи насправді було чимало… І дуже приємно, що цю ідею підтримали усі, до кого ми зверталися за допомогою. Насамперед хочемо подякувати директору Долинської спеціалізованої школи-інтернат Аллі Шевченко, яка першою зголосилася допомогти і дала дозвіл на те, щоб поселити учасників у школі. Також вона, ставши спонсором, особисто фінансово допомогла в організації візиту та придбала квитки на Карпатський трамвай для його учасників та організаторів. Саме завдяки їй візит відбувся в такому незвичайному форматі, отримавши назву «Закрита школа».

Серед 32 анкет, які надійшли до організаторів, було обрано 10 учасників з різних куточків України (Одеська, Полтавська, Донецька, Київська, Львівська, Чернігівська області). Це молоді, творчі, креативні та енергійні молоді люди віком до 25 років (за умовами проекту), які ніколи не чули про наше місто і дуже хотіли сюди потрапити. Для них була складена насичена трьохденна програма перебування у Долині з виїздом за її межі до найбільш туристично-привабливих місць нашого регіону.

Приємно, що Долинська міська рада не залишилася осторонь цієї події. Дякуємо міському голові Володимиру Гаразду та керуючій справами виконавчого комітету Світлані Сапетній за організований транспорт для учасників, безкоштовну екскурсію Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» та пам’ятні подарунки. Власний автобус на два дні дав змогу показати учасникам все, що було заплановано у програмі. А це головні перлини Долинщини – Скелі Довбуша, Гошівський монастир, урочище Шандра та смт. Вигода.

Прекрасні осінні краєвиди, запах лісу та грибів, шум гірської річки ще надовго залишиться в пам’яті кожного учасника «ТК. Долина».

Також дякуємо директору Центру спадщини Вигодської вузькоколійки Сергію Андрусяку за теплий прийом учасників, цікаву екскурсію музеєм та захоплюючий фільм. Це справді те місце, в якому повинен побувати кожен українець, адже інтерактивна експозиція музею насправді вражає і захоплює настільки, що хочеться повертатись сюди знову і знову.

Спасибі творчим, талановитим та енергійним Тарасу Лавріву (керівнику Долинської школи Aikido Yoshinkan) та Ларисі Кордасевич (засновнику, керівнику та тренеру ГО «Студія східного та сучасного танцю, фітнесу, йоги, гімнастики «ГРАЦІЯ») за проведені майстер-класи, від яких учасники було просто в захваті. А також Ользі Булгаковій (педагогу організатору Вигодського навчально-реалібітаційного центру) за цікавий квест Алеєю казок у смт. Вигода.

Дуже приємно співпрацювати з такими людьми, які вміють і хочуть працювати у команді, які творчо і відповідально ставляться до своєї роботи.

І, звісно, велика подяка спонсорам візиту – магазину українських сувенірів «Вишиванка», які подарували кожному учаснику «мішечки теплих спогадів про Долину».

6-8 жовтня – це були дні не лише прекрасної погоди, а й дні позитивних емоцій, дні радості, душевного спокою та тепла… Всі учасники візиту проявили себе з найкращої сторони. Вони пізнавали нашу історію, культуру, звичаї та традиції, вивчали і співали українські пісні, куштували бойківські страви. І не тільки. Ще вони вперше спробували індійського традиційного чаю, танцювали східні танці та вивчали бойове мистецтво у стилі Aikido Yoshinkan, грали у волейбол, спілкувалися по скайпу із зірковим учнем школи-інтернату Майклом Щуром та шукали ключі у квесті «Закрита кімната».

Від себе особисто, хочу подякувати членам нашої команди: ініціатору візиту в Долині Оксані Несторук, Галі Малачук, Лесі Хомин, Вірі Лаврів, Христині Владиці і Тарасу Сливчуку. Кожен з вас вклав у ці три дні частинку свого серця. Хай теплі слова, щирі емоції і обійми учасників зігрівають усіх нас ще довго. Аж до наступного «ТК. Долина»!

Автор світлин: Галина Маланчук

Оксана Сливчук,

член оргкомітету «ТК. Долина»,

керівник БФ «Центр розвитку талантів»